نمایش پست تنها
قدیمی 07-15-2019, 09:11 AM   #36
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : رکوردهای Novak Djokovic...نواک جوکوویچ اسطوره صرب

djokernole.persian.fans

نواک جوکوویچ پس از قهرمانی در ویمبلدون گفت :
" این احتمالا دشوارترین بازی مخصوصا از نظر ذهنی بود که من هم قسمتی از اون بودم.
در فینال اوپن استرالیا در سال 2012 یک بازی فیزیکی سخت که نزدیک شش ساعت طول کشید با نادال داشتم ، اما از نظر ذهنی این بازی از هر نظر متفاوت بود.
سخته که فکر کنید تماشاگران وجود ندارند ،آنهم در چنین جوی که پر از سر و صداست ، مخصوصا در زمانهای سرنوشت ساز بازی که تمشاگران به هر شکلی که بازی پیش میرفت برخورد یکسانی داشتند.
البته که اگر تماشاگران مشوق و طرفدار شما باشند بهتون کمک میکنه. این به شما انگیزه و انرژی میده. اگر اینطور نباشه ، شما باید راهی براش پیدا کنید.
وقتی تماشاگران یکصدا راجر رو صدا می زدند من نواک می شنیدم. شاید احمقانه بنظر بیاد ، اما اینطور بود. سعی می کردم خودم رو متقاعد کنم که اینطوریه.
بازی کردن با فدرر در هر زمینی مخصوصا در چمن و آنهم در فینال فشار زیادی به شما وارد میکنه ، چون او همیشه نزدیک خط بازی میکنه. اهمیتی نداره که با چه کسی بازی میکنه ، سرویسهای قدرتمندی میزنه و بخوبی ضربات رو پیش بینی میکنه. نحوه بازیش با چمن کاملا تطابق داره ، بنابراین لازم بود که به بازیم تنوع بدم. لازم بود که وقتی فرصتی بدست میارم کالا سرحال باشم تا ازش استفاده کنم.
بعضی اوقات شد و بعضی اوقات نشد. راستش در بیشتر اوقات بازی دفاع می کردم. او داشت بازیش رو دیکته میکرد. سعی کرم بجنگم و راهی برای این موضوع پیدا کنم که همینطور هم شد.در آخر خودباوری و اعتماد بنفس خوبی داشتم. شما برای چنین بازیهای زحمت می کشید ، کار می کنید و تمام مدت در زمین تمرین تلاش می کنید تا در چنین موقعیتهای قرار بگیرید و مقابل یکی از بزرگترین و بهترین رقبای دوران حرفه ایتون بازی کنید. بسیار خشنود کننده است که برنده بازی شدم. یک ضربه تا باختن بازی فاصله داشتم .
این بازی همه چیز داشت. براحتی میتوانست شرایط دیگه ای پیدا کنه و بسود راجر تموم بشه.متاسفانه در این چنین بازیهای یک بازیکن باید بازنده باشه. ما هر دو شانس هامون رو داشتیم و من دو بار مچ پوینت بازی رو سیو کردم که باور نکردنی بود. واقعا اینکه در ست پنجم بعد از امتیاز دوازده تایبریک بازی کردیم هم عجیب بود
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول