نمایش پست تنها
قدیمی 07-20-2013, 03:29 PM   #234
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Najmeh5576 نمایش پست ها
مرسي
١- بغير از اينكه من يك امتياز گيم را گرفتم مزيت ديگه اي هم داره؟
٢- فرض كنيد يك نفر ميخواد وارد مسابقات بشه. شرطً قبلي داره يا نه ميره فيوچرز ١٠٠٠٠ ثبت نام ميكنه و بسم الله.
٣-حالا در اين مرحله چه امتيازي بگيره مجوز ورود به فيوچرز ١٥٠٠٠ پيدا ميكنه؟
٤- اين مسابقات احتمالا در كشورهاي مختلف همزمان انجام ميگيره يك نفري كه فرضا با سري اول شركت در هر تورنمنت به تورنمنت بعدي بتونه بره آيا ميتونه در عرض يكسال خودش رو به atp برسونه؟ ( بجز اون حالت استثنا يي كه گفتين) يا اينجور بپرسم بطور متوسط چقدر طول ميكشه يكي خودش را به atp و گرنداسلم برسونه.
1-نه
۲-توضیحات کاملشو چند وقت پیش دادم نمیدونم کجاست اما شرط به خصوصی نداره فقط ورودی مسابقات و هزینه سفر به عهده خودتونه ( ورودی مسابقات هم حدود ۵۰ یا ۱۰۰ هزار دلاره فکر کنم )
۳- کدام مرحله؟
فیوچرز ۱۵۰۰۰ چیه دیگه؟
۴- بستگی به نتایجتون داره و امتیازاتی که در مسابقات فیوچرز مختلف می تونید بگیرید
اگه اشتباه نکنم شما می خواهید تنیسور حرفه ای بشید
خب به چند فاکتور نیاز دارید
۱- سنتون نهایتا باید بین ۸ تا ۱۲ سال باشه اگه بیشتر از ۱۲ سالتونه بی خیال قضیه بشید
۲- قدتون باید مناسب باشه
قد ایده ال برای تنیس حدود ۱۸۵ ه اگه بیشتر هم باشه موردی نداره اگه کمتره باز بی خیال شو
۳- باید وضع بابات توپ باشه خوب باشه فایده نداره باید توپ باشه
۴- باید پدرت از لحاظ فکری یه ذره انعطاف پذیر باشه که اگه فردا بهش گفتی من می خوام تنیسور حرفه ای بشم و دیگه نمی خوام برم مدرسه قاط نزنه
۵- باید فکرت ازاد باشه یعنی علاوه بر اینکه مشکل مالی نداشته باشه مشکل روحی هم نداشته باشی
مهمتر از همه تو ایران به جایی نمیرسی چون کسی نیست که بتونه یه تنیسور حرفه ای تربیت کنه و زمین مناسب هم توی ایران نیست
یعنی مربیش وجود نداره باید بری توی اکادمی های کشور های اروپایی یا امریکایی پرورش پیدا کنی
به هر حال موفق باشی
Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: