نمایش پست تنها
قدیمی 08-18-2015, 09:47 AM   #6
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون تورنمنت مسترز سینسیناتی 2015

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Farid نمایش پست ها
باز هم بي اطلاعاتي
شما وقتي اسم داشته باشي وقتي كه هوا هم گرم باشه و هم شرجي مشكل پيدا ميكني نه فقط يكيش
يادمه گزارشگر tennistv كه دقيقا يادم نيست كي بود چند سال پيش گفت مجموع رطربت و دما ( به فارنهايت ) رو با هم جمع بزنيد و اگر از ١٥٠ بيشتر شد شرايط براي بازي بي نهايت سخته
نواك در استراليا مشكل شرجي بودن رو معمولا نداره اگرچه يكبار در برابر راديك به خاطر مشكل در تنفس در گرماي بالا در ست سوم از بازي كنار كشيد
ماري هم هيچ ربطي به بحث ما نداره و مسالش فنيه
مونت كارلو كندترين خاك رس جهان در مسابقات حرفه ايه تنيسه جاييكه Karlovic در فصل پيش در برابر مانفيلس حتي ١ دونه ace هم نزد
شما فكر ميكني يه بازيكن بدون اينكه حتي ١ بازي روي hard court كرده باشه ميره به us open بهترين انتخابش سينسيناتي بوده جايي كه در گذشته ركورد خوبي داره توش و سريعترين هارد كورت دنياست و بازيكنان دفاعي لاشخور كه خودشون توان گرفتن امتياز رو ندارند و از خطاهاي سايرين تغذيه مي كنند ركورد خوبي در اين مسابقات ندارند
فدرر پارسال يادمه تو مصاحبش گفت من به غير از رنك ١ رنك ديگه اي برام مهم نيست يعني براش مهم نيست ٢ اشه يا ١٠ خيلي دليلش واضحه وقتي بزرگترين بازيكن تاريخ و ركوردار هفته هاي رنك ١ ي باشي ديگه رنك ٢ و ٣ برات فرقي نميكنه
من به گفته ها کار ندارم و بر حرف قبلی خودم تاکید میکنم

فدرر رنک صددرصد براش مهمه بازنشستگی با رنک 2 یا با رنک 5 توفیرش از زمین تا آسمونه!

علاوه بر اون کمترین هزینه از دست دادن رنک 2 ریسک 50 درصدی روبرو شدن با نواک قبل از فینالهای مهمه
ضمنا پیشاپیش شکسته شدن رکورد هفته های رنک 1 ظرف سه سال آینده توسط نواک را به شما و دیگر عشاق راجر تبریک میگم
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول