نمایش پست تنها
قدیمی 07-05-2013, 05:44 AM   #902
Htmehdi
Junior Member

پستها: 4
سپاس: 2
1 بار در1 پست سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mspayam نمایش پست ها

امیرجان،
این ها نوارهای لاستیکی ای هستن که من اینجا یه بسته اش رو خریدم 2 ذلار. شاید اونجا هم پیدا بشه. اون زخم های روی راکت هم هرچی بیشتر بهتر، نشون می ده بیشتر دنبال ضربه های ریسکی بودی و برای همه هم پیش میاد. تو هم طبق چیزی که می گی ضربه های فلت می زنی ولی برای زدن ضربات اسپین لازمه که همونطور که خودت هم گفتی دستت رو مثل برف پاک کن ماشین از سمت راست بدنت به سمت چپ ببری نیروی وارده بر توپ به جای اینکه به جلو و افقی باشه بهتره عمودی و به بالا باشه. اون موقع توپ هات با فاصله ی زیادی از روی تور رد می شن. البته بهتره حالا فلت زدن رو خوب تمرین کنی و بعد که فلت زدنت خوب شد بری دنبال تاپ اسپین. عجیبه که می گی توی شهرتون هیچ کس نیست که بخواد تمرین کنه، از مربیتون بپرس یا حتی می تونی اسم و شماره ات رو توی همون جایی که واسه ی یادگیری تنیس می ری بذاری و بگی دنبال حریف تمرینی می گردی.

سلام دوست عزیز
این سایت بهترین سایت خرید لوازم تنیسه که آدرسش توی کالیفرنیاست. فکر نمی کنم هزینه ی پستش تا کانادا بیشتر از 10 تا 20 دلار بشه. همچنین یه سری از راکت های خودش رو هم تخفیف زده. فقط اگه خواستی آنلاین راکت بخری یادت باشه که حتماً اندازه ی گریپت رو بلد باشی که گریپ راکت برای دستت بزرگ یا کوچیک نباشه.

http://www.tennis-warehouse.com/RacquetSelector.html

اما در مورد اینکه چطوری گریپت رو اندازه بگیری و اینکه این وبسایت ها بر اساس چه فاکتورهایی این انتخاب ها رو برای شما انجام می دن، من در مورد انتخاب راکت یه پست طولانی نوشتم که اینجا می تونی پیداش کنی:
http://tennistalkers.com/showthread.php?t=1761&page=71
قیمت هایی هم که نوشتی برای راکت مناسبن، قیمت راکت دیگه کمتر از این نمیشه. توی شهر ما که راکت خوب زیر 150 دلار اصلاً نمی شه پیدا کرد.
برای مرحله بالاتر هم به نظر من این دو تا بد نیستن:
Blx Blade Lite
Pure Drive Lite

اما من توصیه می کنم که از الان به دنبال خرید راکت برای سطح بالاتر نباشی، چون وقتی که بازیت بهتر شد و به حد متوسط برسی اون موقع با توجه به سبک بازیت و توقعاتی که از راکت داری (اینکه قدرت زیادتری بهت بده یا اینکه کنترلت رو بیشتر کنه تا توپ هات بیرون نرن) می تونی از همون سایت Tennis Warehouse یه راکت بهتر و جدیدتر و ارزونتر بگیری که برای سطح بازیت هم مناسب باشه.
خيلي خيلي ممنون از راهنماييتون
منم با توجه به راهنمايي شما ميرم سراغ همون ٢ تا اولي اگه تو همون سطح بهتر هست بگيرم اگه نه برم سراغ همونا. سايز گريپم ٤١/٣ يا ٣/٨ يادم نيست
بازم ممنون
Htmehdi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما Htmehdi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است: