نمایش پست تنها
قدیمی 06-28-2015, 11:48 PM   #16
Mahdi Naji
Senior Member

آواتار Mahdi Naji

پستها: 372
سپاس: 1,361
در 368 پست 2,768 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER/Novak Djokovic/Maria Sharapova/genie bouchard/Rafa Nadal/Bryan brothers/Andy Murray/stan wawrinka/vicka Azarenka
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون سومین گرند اسلم فصل Wimbledon 2015

خب ویمبی از فردا شروع میشه من ی صحبتی بکنم در مورد دراو امیدوارم خوب و مفید باشه.
اینکه بگیم جدول برای نواک خیلی آسونه یک کم بی انصافیه چون از راند 1 به نظر من به حریفان سختی بر خورد میکنه و در همین حال هم به نظر من در پایین جدول هم خیلی سنگین نیست نسبت به بالای جدول اما حضور فدرر و نادال ی رنگ دیگه به پایین جدول داده.
اما همونطور که در رولند خیلی ها در مورد راجر بحث میکنن توی ویمبی هم باید تمرکز رو روی نادال داشت تا ببینیم چه جوری میاد بالا.به نظر من رافا امسال با سال های قبل خیلی فرق داره یعنی شاید تا کوارتر بیاد بالا و شاید هم بتونه راجر رو شکست بده به شرطی که بتونه هفته ی اول رو خوب شروع کنه کم نیاره اعتماد به نفس پیدا کنه و در آخر نباره. رافا با این که در رولند زود تر از همیشه باخت ولی به نظر من امسال توی ویمبی راحت حذف نمیشه البته این رو هم باید بدونم که در سال های گذشته هم خیلی راحت حذف نشده و حریف های واقعا قوی با اون مقابله کردند و شکستش دادند.الان میبینیم که کیریوس واقعا می تونه ی young gun خفن باشه .
اما بریم در باره نوله بگیم کسی که داره دفاع میکنه از قهرمانیش به نظر من قهرمانی نواک دور از انتظار نیست چون با باخت رولند شاید بخواد اعتماد به نفسش رو جمع کنه برای ادامه سال و با نیروی فوق العاده ای وارد زمین بشه گر چه بازی اولش خیلی سخته و توی foot work در چمن به نظر من نواک خیلی جالب نیست و با این که ی بازی دوستانه داشت و باخت اما این رو باید بدونم که بازی اول رسمی نواکه و کولی هم که خیلی خوب بود در جری وبر و شاید نواک رو اذیت کنه.به نظر نمیاد راه نواک آسون باشه ولی می تونه قهرمان بشه
راجر هم که ی دو سالی هست قهرمان ویمبی نشده امسال دنبال قهرمانیه کلا در شروع ویمبی من همیشه شانس رو به راجر میدم برای قهرمانی اگر خودش باشه و حواسش فقط و فقط به بازی باشه و واقعا دلش بخواد که قهرمان بشه.کار راجر خیلی سخت نیست ولی خیلی هم آسون نیست باید بتونه رافا رو ببره اگر می خواد قهرمان بشه چون به نظر من رافا تا کوارتر میاد یا شاید هم راند 4 ولی راجر اول از همه باید به بازی خودش فکر کنه بعد به رافا و در ضمن باید بدونیم که امسال به خاطر اینکه یک هفته بیشتر رو به چمن اختصاص دادن به نظر من به نفع چمن باز ها شد تا بیشتر عادت کنند.
اما بهتره در مورد استن و اندی هم حرف بزنیم به نظر خیلی بازی سختی میرسه فدرر ماری و شاید هم ماری شانس بیشتری داشته باشه و واقعا خیلی خیلی خطریه برای قهرمانی ویمبی امسال و در اون سمت استن خیلی به نظر من خوب نیست و شاید از هفته اول بالا نیاد ولی به طور کلی اگر بیاد بالا خیلی بازی های قشنگی رو اون سمت جدول خواهیم دید مخصوصا اگر به نواک بخوره
به هر حال بازی در چمن خیلی خیلی با بقیه زمین فرق داره شاید ی لحظه نمایانگر برنده باشه، ی شات ،ی سرویس من امیدوارم بالاخره راجر مثل 2012 بعد از 2 سال ویمبی رو ببره ولی باید بدونم که خیلی حساس هست .قبل از رولند گفتم این تور خیلی حساسه چون یکی از بیگ 4 رو قهرمان می دونستم اما با قهرمانی استن شاید ویمبی هم خیلی جذاب بشه به نظر من تنها تورنمنتی که هفته اولش هم قشنگه ویمبیه

به امید بازی های زیبا
Mahdi Naji آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
20 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahdi Naji به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: