نمایش پست تنها
قدیمی 04-01-2013, 11:03 PM   #34
amir k2
Member

آواتار amir k2

پستها: 94
سپاس: 123
در 26 پست 59 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط john نمایش پست ها
ببينيد دوست عزيز اين حرفي كه شما ميزنيد اصلا منطقي نيست. ورزش تنيس مخصوصا در ايران متاسفانه ورزش گرون واشرافي حساب ميشه حالا شما با اندكي تامل مي فهميد وسايل ان به وفور مانند كشورهاي ديگه در اين جا يافت نميشه حالا شما عرض ميكنيد كه يكي دو تا كفش الكي گذاشتن حرف منطقي نيست. شما كه ميگيد قيافه برام مهم نيست پس فقط مي رين و خريدتون انجام ميديد. يا تا new collection تا يكي دو مدل جديد بيارن كه با اين شرايط تحريم همين طوره. كسي كه مصر به خريدن جنسي حتما اونو ميخره و براي من حرف شما روشن نيست از همون دو مدل هم كه شما مي فرماييد وقتي سايزتون داشته باشن ميخرين ديگه!!!!!!!!!!!!!
ببین داداش اون موقع که ورزش اشرافی بود و ورزش پولدار ها بود دیگه گذشت.الان واقعا همه ورزش ها گرون هستند.شما بخوای یه کفش بسکتبال بخری یه جنس خوبش برات 300 میوفته حداقل.کفش فوتبال بخوای بخری هم همینطور
از اونجایی که در هر ورزشی کفش مهم هست باید یه کفش خوب و جون دار گرفت حالا زشت باشه یا قشنگ اون دیگه دیزاینش هست
بله درست هست وسایلش پیدا نمیشه.به عنوان مثال من امروز رفتم توپ بگیرم از شهرمون هرجا یمرفتم بهم توپ هفت سنگ میدادند به قیمت 3000 تا 6000 تومن.
حتی یارو بهم یه دونه توپ us open میخواست بده گفت 6000 تومنه.
ببین منظور من این هست که یارو کفش درست حسابی نداره.درتس حسابی منظورم جنسش هست کیفیتش هست نه قیافش.من که نمیخوام تو چشم باشم که
ببین من هرجا میرم کفش بگیرم باید متناسب سایز پام بگیرم که 47 هست و پنجه هام هم پهن هست و پام هم صاف.حالا شما میگی باید یک سایز بزرگ تر بگیری یعنی 48.من وقتی 47 پیدا نمیکنم باید چی کار کنم؟
من مصر به خریدن هستم اما دلم میخواد اون یه روزی رو که میام تهران برم فروشگاه تنیس درست حسابی.توی تهران کلی فروشگاه تنیس هست حتی توی کرج من چند جا زنگ زدم گفتند که شماره عوض شده از اون طرف هم که سایز 47 نداشتند چه برسه به 48.
من میخوام بخرم اما یه کفش درست حسابی تنیس نه اینکه یارو برای من مدل 2007 میاره به قیمت 400 تومن.
من نمیخوام که یه کفش بگیرم 2 ماه پاره شه و پام توش از بین بره که.باید یه کفش جون دار گرفت.حالا نظر شما رو نمیدونم
amir k2 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول