Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : نتایج مسابقات تنیس ATP 250 تورنمنت ناتینگهام 2015 انگلستان (Aegon Open Nottingham)
نتایج به دست آمده پس از برگزاری « روز سوم » دور اصلی
i2015 Aegon Open Nottingham
ATP World Tour 250
Nottingham Tennis Centre
Nottingham, United Kingdom
June 21 – 27, 2015
Edition: 20th
Total Prize: €589,160
Grass / Outdoor
RESULTS — TUESDAY, 23 JUNE, 2015
Singles – First Round
T. Smyczek (USA) d. [WC] J. Ward (GBR) 16 76(3) 61
Y. Lu (TPE) d. [Q] R. Bemelmans (BEL) 64 64
i[WC] T. Fritz (USA) d. P. Carreno Busta (ESP) 61 64
S. Groth (AUS) d. [Q] M. Zverev (GER) 76(1) 76(3)i
Singles – Second Round
M. Baghdatis (CYP) d. [1] D. Ferrer (ESP) 62 76(4)i
i[2] G. Simon (FRA) d. M. Granollers (ESP) 46 76(3) 76(0) Saved 3 M.Ps
i[3] F. Lopez (ESP) d. [WC] T. Fritz (USA) 63 63
i[4] L. Mayer (ARG) d. H. Chung (KOR) 63 61
i[5] P. Cuevas (URU) d. [Q] D. Sela (ISR) 75 64
S. Stakhovsky (UKR) d. [6] V. Troicki (SRB) 64 62
i[7] D. Thiem (AUT) d. M. Jaziri (TUN) 63 61
i[8] A. Mannarino (FRA) d. A. Bedene (GBR) 76(4) 64
D. Istomin (UZB) d. [9] J. Monaco (ARG) 61 62
S. Bolelli (ITA) d. [10] M. Klizan (SVK) 63 67(4) 61
A. Dolgopolov (UKR) d. [11] P. Andujar (ESP) 76(5) 67(5) 64
i[12] S. Querrey (USA) d. S. Giraldo (COL) 76(4) 64
i[WC] A. Zverev (GER) d. [13] T. Bellucci (BRA) 67(7) 63 64
i[14] J. Sousa (POR) d. S. Groth (AUS) 67(5) 63 76(3)i
Y. Lu (TPE) d. [15] A. Seppi (ITA) 64 63
i[16] J. Vesely (CZE) d. T. Smyczek (USA) 61 63
Doubles – First Round
i[2] P. Cuevas (URU)/D. Marrero (ESP) d. P. Andujar (ESP)/O. Marach (AUT) 63 64
i[Alt] L. Kubot (POL)/M. Mirnyi (BLR) d. [4] D. Inglot (GBR)/J. Murray (GBR) 64 62
C. Guccione (AUS)/A. Sa (BRA) d. J. Monaco (ARG)/D. Schwartzman (ARG) 64 76(3)i
i[WC] E. Butorac (USA)/C. Fleming (GBR) d. M. Fyrstenberg (POL)/S. Gonzalez (MEX) 63 62
i[WC] K. Skupski (GBR)/N. Skupski (GBR) d. G. Duran (ARG)/L. Mayer (ARG) 61 64
R. Lindstedt (SWE)/A. Sitak (NZL) d. R. Klaasen (RSA)/R. Ram (USA) 36 76(5) 10-8
|