نمایش پست تنها
قدیمی 02-21-2021, 03:13 PM   #55
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : تازه ترین اتفاقات رویدادها و نتایج دنیای تنیس

با تبریک و شادباش ویژه به دوستداران توتال تنیس و پادشاه راستین ملبورن

یک بار دیگر جهان تنیس در مقابل قدرت ،هوش و نبوغ اسطوره تنیس و مرد شماره یک دنیا سر تسلیم فرود آورد
نهمین گرنداسلم اوپن استرالیا و در مجموع هجدهمین گرنداسلم و ادامه صدرنشینی و محکم تر کردن جایگاه خود در رنکینگ که نوید محکم تر کردن رکورد صدرنشینی که چند روز قبل از چنگ فدرر درآورد را می دهد
این بازی جدای از دستاورد اصلی که یک گرنداسلم باارزش دیگر و نزدیکتر شدن به رکورد گرنداسلمها بود از ابعاد دیگری هم مهم بود اگر مدودف را یکی از حریفان مستقیم جوکوویچ طی امسال و سالهای بعد بدانیم ارزش این پیروزی دو چندان میشه به عبارتی جوکوویچ اولین قدم برای کسب عنوان شماره یک سال ۲۰۲۱ را هم به محکمی برداشت و بین خودش و حریفان مستقیمش فاصله خوبی ایجاد کرد و در واقع هفته های صدرنشینی بیشتری را هم تضمین کرد
در حال حاضر جوکوویچ با اقتدار در صدر رنکینگ و در رتبه های بعد نادال و مدودف قرار دارند و بنظر نمیاد تا پایان فصل خاک هم جایگاهش مورد تهدید جدی قرار بگیره و این به معنای رکورد جدیدی در حدود ۳۱۶ هفته صدر نشینی رنکینگ هست

جوکوویچ به اولین رکورد بزرگی که سالها در اندیشه رسیدن به اون بود دست یافت و الان قطعا با تمرکز بیشتر بر گرند اسلمها خودش را برای فصل خاک و رولند گاروس آماده خواهد کرد تا اولین تنیسوری لقب بگیره که در عصر جدید هر چهار گرنداسلم را حداقل ۲ بار مال خودش کرده

جا داره یکبار دیگه یاد کنم از متعصبین نادان و کوته فکری که در این سایت تعصب کورکورانه بهشون اجازه دیدن واقعیتها را نمی داد و خورشید روشن جوکوویچ را کتمان میکردند و رکورد های فدرر را جاودانه می دانستند و مخصوصا نواک را تهدیدی برای راجر قلمداد نمیکردند اما من چنین روزهای روشنی را از ۷ سال قبل در این سایت بشارت داده بودم و با چه تقابلهای سخیفی هم مواجه شدم
کسانی که ادعا میکردند نواک بعد از ۳۰ سالگی گرنداسلم نمیبره و حضور راجر در نیمه نهایی گرنداسلم را در ۳۴ سالگی دستاورد عظیمی می دانستند و پز پیرمرد سوییسی را می دادند الان کجا هستند تا افتخارات و گرند های نواک ۳۴ ساله را ببینند و بشمرند ! هنوز یادم هست که راجر ۲۰۱۳-۲۰۱۶ هیچ گرند اسلمی را به دست نیاورد و بعد از مصدومیت یکساله جوکوویچ موفق به کسب ۲ گرند در استرالیا و یک ویمبلدون شد
و البته در همون سال ۲۰۱۷ و در غیاب جوکوویچ بود که نادال هم دو گرند اسلم اضافه کرد!
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول