نمایش پست تنها
قدیمی 09-17-2016, 10:47 PM   #148
nemanaldin
Member

پستها: 57
سپاس: 882
در 33 پست 103 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : بحث ,گفتگو و تبادل نظر پیرامون آخرین گرند اسلم سال 2016 آزاد امریکا (US Open)

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hana نمایش پست ها
هردوی این عزیزان عالی بودن و هستن و هر کدومشون بازی منحصر به فرد خودشون رو دارن ....خب من از اون دسته بازیکنانی طرفداری میکنم که
1.پشتکار و تلاش فوق العاده ای داشته ....البته در این که استن واورینکای عزیز پشتکار و تلاششون برای رسیدن به فینال فوق العاده بود شکی نیست و مسلما در آینده شاهد پیروزی ها و درخششهای بیشتری از مرد شماره ی 3تنیس خواهیم بود
2.سطح بازی بالایی داشته باشن ...که هردوی این عزیزان دارن
3.بازی که انجام بده زودتر از زمان عادی برنده بشه....که عادت هیشگی من تو همه کارهام هست...حالا احتمالا مخالفهای زیادی در این مورد ممکنه داشته باشم ولی به هرحال نظر و عقیده ی هر کسی محترمه واینم نظر منه....
و یه سری ویژگیهای دیگه که بازیکن های محبوب من دارن و ممکنه یه سری از این ویزگیها اونا رو خاص بکنه...
و در نهایت ممنونم از شما دوست عزیز که اگه نوشته ی من از نظر شما درست نبود ارزش قائل شدین و گفتین موفق باشین
باآرزوی موفقیت برای جوکوویچ...واورینکا و همه ی بازیکنان تنیس در دنیا و دوستداران این ورزش محبوب
سلام
فکر کنم شما بازی های نواک تو یو اس اوپن رو ندیدین
منظور دوستان از راحت به فینال رسیدن جوکویچ این نبود که حریفهاش رو زود و اسون برد
بلکه این بود که حریفها به دلیل مصدومیت و یا دلایل دیگه نتونستن با جوکویچ بازی کنن!!
nemanaldin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی nemanaldin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: