نمایش پست تنها
قدیمی 09-16-2016, 10:31 AM   #144
hana
Junior Member

پستها: 5
سپاس: 57
1 بار در1 پست سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: novak djokovic، maria sharapova
پیش فرض پاسخ : بحث ,گفتگو و تبادل نظر پیرامون آخرین گرند اسلم سال 2016 آزاد امریکا (US Open)

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ehsm نمایش پست ها
تا فینال رقباشون رو قاطعانه شکست داد!!!!!!!! منظورت جوکوویچه؟؟؟ ایشون که در سه دور همینطوری اومد بالا و خیلی راحت به فینال رسید. شاید منظورت واورینکا بود.
هردوی این عزیزان عالی بودن و هستن و هر کدومشون بازی منحصر به فرد خودشون رو دارن ....خب من از اون دسته بازیکنانی طرفداری میکنم که
1.پشتکار و تلاش فوق العاده ای داشته ....البته در این که استن واورینکای عزیز پشتکار و تلاششون برای رسیدن به فینال فوق العاده بود شکی نیست و مسلما در آینده شاهد پیروزی ها و درخششهای بیشتری از مرد شماره ی 3تنیس خواهیم بود
2.سطح بازی بالایی داشته باشن ...که هردوی این عزیزان دارن
3.بازی که انجام بده زودتر از زمان عادی برنده بشه....که عادت هیشگی من تو همه کارهام هست...حالا احتمالا مخالفهای زیادی در این مورد ممکنه داشته باشم ولی به هرحال نظر و عقیده ی هر کسی محترمه واینم نظر منه....
و یه سری ویژگیهای دیگه که بازیکن های محبوب من دارن و ممکنه یه سری از این ویزگیها اونا رو خاص بکنه...
و در نهایت ممنونم از شما دوست عزیز که اگه نوشته ی من از نظر شما درست نبود ارزش قائل شدین و گفتین موفق باشین
باآرزوی موفقیت برای جوکوویچ...واورینکا و همه ی بازیکنان تنیس در دنیا و دوستداران این ورزش محبوب
hana آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول