نمایش پست تنها
قدیمی 09-16-2016, 08:32 AM   #143
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka
پیش فرض پاسخ : بحث ,گفتگو و تبادل نظر پیرامون آخرین گرند اسلم سال 2016 آزاد امریکا (US Open)

نقل قول:
نوشته اصلی توسط نشاط نمایش پست ها
یک عده کنار گودنشستن میگن لنگش کن از هیچجا خبر ندارن به داور و زمین و زمان ایراد میگیرن یا جوکو را متهم به رفتارغیرورزشی و مدیکال تایم فیک یا غیرضروری میکنن اونشب توی تصاویر هم مشخص بود هم درد و هم خونریزی و پانسمان انگشت پای راست جوکو..جوکو عملکردش با این حال خیلی خوب بود در حالی وارد بازیها شد که وضعیت مچ دستش مبهم بود توی بازی با منفیس وضعیت کتفش و در فینال هم به این صورت.. فکر میکنم هم خودش و هم طرفدارانش با این وضعیت از نتیجه اش راضی بودند
دوست عزیز، در مورد درد و خونریزی و اینجور مسایل که شکی نیست و اتفاقاً به نظر من بهتر شد که علی نیلی اون تایم اوت پزشکی رو همون وسط بهش داد تا بهونه ای برای شکست نمونده باشه. ولی خود شما به درستی به مصدومیت هایی که در پایان این فصل به سراغ جوکوویچ اومدن اشاره کردین و همین قضیه هم نشونه ی کوچکیه از اینکه این مصدومیت ها در درازمدت گریبانگیرش خواهند بود و بدنش در انتهای فصل هایی مثل این که بازی ها زیادی انجام می ده کم میاره و اون توانایی سابق رو نداره.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hana نمایش پست ها
من طرفدار نواک جوکوویچ مرد شماره1تنیس جهان هستم ....وبه شخصه اعتقاد دارم تاروزی که ایشون هستن حریف قدری ندارن و همچنان با قدرت ادامه میدن و افتخاراتشون از این هم بیش تر میشه ...همچینین حالا دلایل افتششون بنابر هر شرایطی که باشه چه مصدومیت یا دلایل دیگه ای با وجود باخت توی فینال بازم میگم چه از نظر تکنیک و فن بازی و چه از نظر اخلاق ورزشی در این گرند اسلم فوق العاده بودن و با وجود مصدومیت بازم بازی رو ادامه دادن .......و مطمئننا اگه تو بازی مصدومیتی که از ناحیه پا از بازی های قبلی داشتن تشدید نمیشد ایشون قهرمان این گرند اسلم می شدن و اگر غیر از این بود که تا فینال نمیتونستن رقیباشون رو قاطعانه و با قدرت شکست بدن و این طور مسلم و قدرتمند به فینال برسن...
در هر حال دوستان نظرات مختلفی دارن که قابل احترام هست...
احتمالاً منظور شما از "مسلم و قدرتمند" همون سه تا بازی انجام نشده و ناتمومه که باعث شدن جوکوویچ با کلاً 8 ساعت بازی به فینال برسه، در حالیکه استن برای رسیدن به فینال 16 ساعت بازی کرده بود.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: