نمایش پست تنها
قدیمی 11-01-2015, 09:53 PM   #24
omidd
Senior Member

آواتار omidd

پستها: 148
سپاس: 2,356
در 146 پست 1,594 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: استاد راجر
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر در مورد مسابقات ATP 500 تورنمنت بازل سوئیس

سلام و عرض ادب خدمت دوستداران واقعی تنیس اونایی که فقط دنبال بازی زیبا و طرفداری از تنیسور مورعلاقشونن نه اونایی که از تنیس فقط تنفر و عقده برای خالی کردن دارن.
این بازی رو به این دو تنیسور و دوستدارانشون تبریک میگم گفتم این بازی چون تا از بهترین تنیسورای تاریخ مقابل هم بازی کردن و طبیعتا هیجان این بازی از کل بازی های فصل بیشتر بود چون اکثرا طرفدارای این دو تنیسور هستن.
کلا این تورنمنت از نظر من برای راجر فقط قهرمانیش خوب بود و کلا بازی های خوبی از راجر به نسبت ویمبلدون سینسی و اپن امریکا ندیدم البته بازی با رافا کمی بهتر بود اما هنوزم با راجر قبل فاصله زیاد داره رافا هم خوب بود اما همچنان فاصلش زیاد از دوران اوجش.
امیدوارم هر دو بهتر کار کنن.درسته هیچوقت از رافا بعنوان ی تنیسور خوشم نمیومد چون رقیب مستقیم راجر بود اما بیرون از زمین و از نظر اخلاقی و حرفه ای شدیدا ستایشش میکنم انصافا کارش درست و یکی از بهترین تنیسورای تاریخ بدون شک.
پاریس هم قرعش انجام شد امیدوارم راجر بتونه جز 4تا بیاد تا بتونه رنک 2 رو پس بگیره هرچند الانم از اندی جلوتر اما بازی های پایان فصل اندی فرصت خوبی برای کسب امتیاز داره.
امیدوارم دوستان فدرری هم از ادبیات سخیف استفاده نکنن و در حالیکه ما همه به دیگران ایراد میگیرم بی ادبی نکنین متاسفانه از این لغات یاوه گو مشت استفاده میکنن.
پاریس اگه راجر یاری کنه من هم حتما چند کلامی در ادامه صحبت میکنم.
موفق و پیروز باشین در پناه خداوند.یا علی
omidd آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی omidd به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: