نمایش پست تنها
قدیمی 04-02-2013, 08:18 PM   #42
amir k2
Member

آواتار amir k2

پستها: 94
سپاس: 123
در 26 پست 59 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط john نمایش پست ها
به من چه شما سايز پات پيدا نميشه من راهنماييم كردم سس مايونز نداشتيم فرانسوي زدم . پس شما صبر كن نمايشگاه بين المللي تنيس تو مصلي امام بزنن با هم ميريم سايز هاي ١ تا ٥٠ مي خريم. مگه ديوونه ام خودم بزنم. اقا دوربين مخفيه داري اذيت مي كني ها!!!راستي دستگاه زه كشي هم بخر مصلي دارن. فروشگاه باني اسپرت هم هست هد انقلاب با نيك اسپورت. فروشگاه شماره يك باني اسپرت: تهران، شرعتي، روبروي حسينيه ارشاد، پلاك ١١٢. ٠٢١٢٢٢٥٩٩٧٨، ٢٢٢٥٩٩٧٩. فروشگاه شماره٢:تهران، اپدانا، خيبان شهيد صابونچي، شماره ٨٩، ، ٠٢١٨٨٧٥٢٢٢٥.٨٨٧٤٨٠١٩، اينم از اين دق مي دي منو اخر سر
فروشگاه cup sport زنگ زدم شمارش عوض شده
فروشگاه بانی اسپورت هرچی تا الان زنگ زدم جواب ندادند قبلا یکی شماره فروشگاه 1 رو داده بود
شما که هرچی خواستی به ما گفتی اشکال نداره فقط بدون به خدا باید کفش درست حسابی بخرم.نمیدونم تو مشکل کفش خریدن داری یا نه اما من به خاطر پنجه پهن پام حتی کفش شماره 46.5 هم پام نمیشه.یه حرف هایی میزنید انگار ادم داره بهانه میاره به خدا من از خدامه کفش رو بگیرم و راحت بتونم بازی کنم
هفته بعد میام تهران شمارت رو p.m کن با هم بریم بخریم.خوبه؟اینجوری هم خیال تو راحت میشه هم من.خوبه؟تو هم بیا قزوین من جبران میکنم
راستی هد انقلاب و نیک اسپورت ادرسون و شماره داری ازشون؟شماره نه اینکه زنگ بزنیم یارو بگه 1 سال پیش بستند رفتند
amir k2 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول