نمایش پست تنها
قدیمی 04-01-2016, 01:16 PM   #1427
ali mohsenian
Member

پستها: 41
سپاس: 283
در 36 پست 102 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Djokernole_ cilic_dima_delpo
پیش فرض پاسخ : مشاوره در مورد انتخاب راکت تنیس

با سلام
اقا مهدی میخاستم در مورد خرید راکت از شما کمک بگیرم
من حدود پنج ساله بازی میکنم ولی کم بازی میکنم شاید هفته ای یک ساعت ولی میخام میزان ساعتم رو افزایش بدم یک بازیکن بیس لاینر هستم‌ که توانایی کنترلم در حالت دفاعی خوبه ولی خیلی خوب نمیتونم برای وینر و زدن ضربات در گوشه اقدام کنم و بیشتر از ضربات تاپ اسپین استفاده میکنم میخام از راکتی استفاده کنم که قدرت کنترل کافی رو داشته باشه و علاوه اسپینی که خودم به توپ میدم این راکت نسبت به بقیه راکتا اسپین بیشتری به توپ بده و نقطه ضعف من در سرویسا هام هست که معمولا سرویس اول رو از دست میدم و به دنبال راکتی هستم که بتونه در سرو دوم اسپین خوبی داشته باشه تا شانسم رو برای کسب امتیاز سرو افزایش بده چون اکثرا در سرو دو ترس از دبل فالت بوجود میاد و فقط سعی در کنترل سرویس رو دارم به نوعی توپو برای رقیب میکارم و میخام با سرویس دوم اسپین دار شانس امتیازگیری در سرو دو رو افزایش بدم
خلاصه کلام یه راکت بیسلاینر با اسپین بالا که خوراک سرو دو باشه
پ.ن.راکت کمپانی هد برام الویت داره ولی اگه‌میشه لطف کنید همه گزینه هاتون رو به من معرفی کنید
پ.ن.۲ اگه میشه زه مخصوص با این شیوه بازی رو به من معرفی کنید چون تا به حال با زه های بی کیفیت بازی کردم میخام بازی با زه های مخصوص را تجربه کنم
با تشکر
ali mohsenian آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول