نمایش پست تنها
قدیمی 04-26-2016, 02:01 PM   #226
Alireza_Alemi
Member

پستها: 54
سپاس: 55
در 10 پست 18 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : درخواست کمک - شروع آموزش- مشاوره هزینه ها

نقل قول:
نوشته اصلی توسط daneal نمایش پست ها
سلام
در مورد سوال اولتون بایست بگم خیلی نگران قد نباش از اون مهمتر میزان چابکی و ورزیدگی ات هست دیدم تو مسابقات بازیکنی با قد خیلی کوتاهتر تونسته یه بازیکن با قد بلند رو به راحتی ببره چون هم ورزیده تر بوده هم سبک بازی خوبی داشته. ضربات زمینی و سرویس تاپ اسپین بزنی بتونی تو زمین خوب بدوی آمادگی منتالی و فیزیکی داشته باشی برای تنیس در سطح ایران کافیه. هر چند باید مشخص کنی که تنیس رو میخای حرفه ای ادامه بدی یا برای فان میخای بازی کنی. بله در سطح حرفه ای تنیس قد بلند یه امتیازه البته نه دیگه مثل ایزنر آمریکایی :p:p:eek::eek:
۲-بله تنیس ورزش گرونیه و به نسبت فوتبال و والیبال و... خیلی گرونه. تو ایران گرونتر هم هست چون خودت می دونی یه جورایی اشرافیه. لوازم اش گرونه بایستی همیشه زه عوض کنی زمین اجاره کنی و کلی چیزای دیگه که نیاز به پول داره من از بچه گی عاشق تنیس بودم میرفتم سر زمین و بازی بقیه رو تماشا می کردم اما نمی توانستم برم بازی کنم چون پول نداشتم یه چند سالیه دارم بازی می کنم
۳-در مورد مشهد فکر کنم مسابقات آدینه تو یکی از هتل ها برگزار میشه. مسابقات آدینه رنکینگ داره ولی همه میتونن شرکت کنن ورودی رو میدی و میزارنت تو جدول.
اگه اصول اولیه تنیس رو می دونی و نمیخای هزینه زیادی بکنی یک پارتنر در سطح خودت پیدا کن و با استفاده از ابزارهایی غیر از مربی سطح تنیس ات رو ببر بالا. اینترنت عالیه البته باید زبان انگلیسی ات خوب باشه. من اصلا با مربی کار نکردم تجربه اینترنت،سایت یوتوب به من جواب داده.
امیدوارم همیشه موفق باشی.

مرسی از امید و راهنمایی و انگیزه برای ادامه دادن

تنیس حرفه ای برای ما ادمهای پایین یا متوسط رده نمیشه حرفه ای ادامه بدیم چون بعضی موقع ها شرایط هست خوب بازی میکنیم و بعضی موقع ها مشکلات زندگی مانع میشه که تاخیر در تمرین و تقویت تنیس تاثیر بدی داره اره مگر اینه یکی ساپورتت کنه تا از بعضی مسائل دور باشی و بتونی بالا بری و خوب پیشرفت کنی میدونی که تنیس نیازه به آرامش و تفکر و دقت و تمرکز بالایی نیازه تا برنده بشیم و بتونم در سطح حرفه ای پیشرفت کنیم اگه دذهنمون درگیر باشه خیلی چیزهارو بهم میریزیم

من عاشق تنیس بودم و هستم حیف که شرایط حرفه ای بازی کردن در سطح بین اللملی نیست وگرنه دوست داشتم تمام وقت و هزینه های زندگیمو صرف تنیس کنم تا در عرصه ورزش افتخار آفرین باشم اما میسر زندگی تغییر کرده و باید تنیس رو بصورت نمیه حرفه ای و تفریحی بازی کنیم چون مسائئل مهمتر از تنیس توی زندگیمون اضافه شده و درگیر کرده من خیلی وقته فوتسال و فوتبال بازی میکردم اما تنیس یه چیز دیگست اگه خدا بخواد انشالله به فرزندانم و نسلم حتما زودتر توی این رشته و ورزش بهش راهنمایی و هدات میدم که بره و بازی کنه تا کمبودی های که من داشتم و نتونستم به سطح حرفه ای برسم اون برسه حالا هرچی خدا بخواد

اره میدونم مسابقات برگزار میشه اما متاسفانه میسرش دوره اگه نزدیک باشه میشه خیلی زودتر و بیشتر استفاده کردش

من الان دنبال راکت و کفش ورزشی مخصوص تنیس هستم اما با این تفاسیر شما سالانه و ماهانه چقدر برای راکت نیازه به هزینه کردن هست مثل زهکشی و خرابی و .... تا بودجه ای که لازمه مشخص کنم خدایی نکرده داخلش برم یک موقع به بمبست نخورم برای هزینه های متفرقه
بازم تشکر از اینکه راهنمایی و انگیزه دادید
کاشکی شرایط آشنایی با همه تنیس بازان داخل ایران فراهم بشه
Alireza_Alemi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول