نمایش پست تنها
قدیمی 11-14-2013, 11:03 AM   #146
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mhdganji نمایش پست ها
سلام

1- من حدود 1 تومن میخوام هزینه کنم. (راکت و لباس هم حتما باید شبیه فدرر باشه D:) اکیه یا از مرحله پرتم ؟ با این پول میشه راکت و کفش و لباس و ساک خرید؟
2- قدم 179 و وزنم 83 - اول برم 3 ماه لاغر بشم بعد برم سراغ تنیس (که البته این کار رو نمیکنم بیشتر منظورم اینه که آیا باید در همین شروع تنیس به شدت تو کار لاغر کردن هم برم)
3- میخوام حدود 4-5 ساعت وقت در هفته و هزینه ای در حدود 100 هزار تومن در ماه صرف کنم. با این وقت و هزینه میتونم توپارک تنیس کرج یه مربی بگیرم و شروع کنم و لذت ببرم از این ورزش که دوستش دارم (با کمی راهنمایی اگه لطف کنید خصوصا دوستانی که این مجموعه رو میشناسن. پیش کی برم چطوری شروع کنم و ...)
4- این نیک اسپورت چرا هیچ سایت و فروشگاه اینترنتی درست و درمون نداره. الان دنبال کفشم و ساک. (راکت و لباس رو از کانال دیگه ای تهیه خواهم کرد) برای کفش و ساک به من آماتور چه مارکی و چه فروشگاهی رو تو کرج پیشنهاد میدید. تو رو خدا بیشتر از 300 تومن نشه جفتش رو هم حالا 310 هم ایراد نداره ...
با سلام
۱- نه عزیز نمیشه فقط کفشت حدود ۷۰۰ تومن میشه البته اگه نخوای فیک بخری
۲- نه همین حالا برو تنیس خود به خود لاغر میشی انقدر این ورزش تحرکش زیاده خیس عرق میشی خیلی هم اضافه وزن نداری قدت یه کم کوتاهه
۳- الان یه مربی خوب ساعتی ۴۰ الی ۵۰ تومن میگیره حدالقل مربی بد هم بگیری نگیری بهتره می نیمم هم هفته ای دو جلسه باید با مربی توپ بزنی پس میشه ماهی حدودا ۳۰۰ الی ۴۰۰ تومن فقط هزینه مربیت
۴- کفش هم اگه دلت می خواد مثل فدرر باشه تو گزینه اول جوابتو دادم
البته شما اول گفتی فان اما سوالات به فان نمی خوره
Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: