نمایش پست تنها
قدیمی 07-19-2011, 05:05 PM   #1
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
Exclamation ابتلا به سرطان برای خانم تنیس باز جوان 22 ساله روس

خانم جوان تنیس باز موفق روس به سرطان مبتلا شده است!

تنیسور موفق روسیه، خانم Alisa Kleybanova از مبارزه اش با سرطان خبر داده است. شماره 28 جدول رده بندی برترین خانم های تنیس باز جهان از ماه مه در هیچ مسابقه ای شرکت نکرده است و به این ترتیب هم گرند اسلم رولند گاروس (آزاد فرانسه) و هم ویمبلدون را از دست داده است. او بیست و دومین سالروز تولدش را برای اعلام ابتلایش به سرطان مهلک لنفوم هوچکین (Hodgkin's lymphoma) انتخاب کرد.

Kleybanova البته در مورد امید به حیاتش خوش بین است اما بیان کرده است که نمی داند چه زمانی آیا خواهد توانست به دنیای حرفه ای تنیس بازگردد یا خیر...

وی تحت پیامی که در سایت رسمی WTA منتشر کرد؛ نوشت: "امروز روز تولد من است و دلم می خواهد از همه ی پیام های محبت آمیز تبریک شما تشکر کنم. حتماً میدانید که مدت هاست چیزی راجع به عدم حضورم در مسابقات نمی نویسم و درست به همین دلیل است که امروز این پیغام را نگاشته ام!"

"تحمل این روزها برای من اصلاً راحت نیست. متاسفانه از بابت سلامتیم اخیراً خوش شانس نبوده ام. من به لنفوم هوچکین که نوعی سرطان است مبتلا شده ام!"

"چندیست در ایتالیا تحت درمان قرار گرفته ام اما برای مقابله با این بیماری و گذر از این روزهای سخت باید خیلی قوی بمانم و صبر زیادی داشته باشم. اگر در ماه های آینده تحت مراقبت بیشتری باشم و حالم بهتر شود، شاید شانس مجدد بازی کردن را بتوانم پیدا کنم."

"واقعاً دلم برای تنیس تنگ شده - مدت هاست دلم برای دیدن دوستان و هواداران در سرتاسر جهان تنگ شده. دلم برای ضربه زدن به توپ، برای همه چیز تنگ شده! چرا که تنیس، تمام زندگی 15 سال اخیر عمر من بوده است."

او به خودش امیدواری می دهد: "من دختر قوی یی هستم و قبلاً هم این را نشان داده ام. درست است که این مورد با همه اتفاقات زندگیم فرق دارد اما اگر بتوانم از این مهلکه نجات پیدا کنم، زندگیم مسلماً بهتر از گذشته خواهد بود"

"دشوارترین روزهای زندگیم همین روزها هستند و من امیدوارم این اتفاق دشوارترین اتفاق در زندگیم باشد! اطمینان دارم که می توانم بر آن غلبه کنم - فقط باید منتظر گذر زمان باشم و صبر زیادی به خرج دهم."

منبع: گاردین

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
36 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: