نمایش پست تنها
قدیمی 07-21-2013, 11:59 PM   #239
Mahrooz RF
Roger's Fan

آواتار Mahrooz RF

پستها: 273
سپاس: 4,241
در 274 پست 2,487 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer
نقل قول:
نوشته اصلی توسط saeedsafaee نمایش پست ها
یک بازیکن توی یک فصل میتونه حداکثر تو چند تا تورنمنت شرکت کنه؟ آیا سقفی برای این وجود داره؟ آیا بازیکنها قبل از شروع فصل تصمیم می گیرند که تو چه تورنمنتی شرکت کنن یا تا قبل از همون تورنمنت خاص میتونن تصمیم بگیرن؟
سلام دوست عزیز. نمی دونم حداکثرش سقفی داره یا نه ولی فکر نکنم محدودیت داشته باشه. خود بازیکن تا یه حدی که تشخیص بده واسش مناسبه شرکت می کنه. قبل از شروع فصل برنامه هر بازیکن تا آخر فصل مشخصه (البته واسه بازیکنای رنک پایین مثلا بالای 100 نفر نمی دونم). ولی تو هر تورنومنتی یه تعداد معین با کووالیفایر (به معنی صلاحیت) میان بالا. مثلا تو گرنداسلم که جدول 128 نفره، مثلا 102 یا 108 نفر (دقیقا نمی دونم) به ترتیب رنکینگ شرکت میکنن. هر چی باقی موند با کووالیفایر میان بالا. یعنی قبل از شروع مسابقات اصلی، مسابقاتی بین اون ها (رنکینگای پایین تر) برگزار میشه که اونها هم جدولی واسه خودشون دارن. در نهایت مثلا 26 نفری که میان بالا تو جدول اصلی قرار می گیرن. یه حالت دیگه هم واسه شرکت کردن داره که بهش میگن وایلد کارد. مثلا تورنومنت هامبورگ تو برنامه فدرر نبود. ولی بعد از ویمبلدون تصمیم گرفت توش شرکت کنه و با وایلد کارد شرکت کرد. وایلد کاردو آقا فرید توضیح دادن که استناد می کنم به پستشون.
نقل قول:
نوشته اصلی توسط Farid نمایش پست ها
1-
استثنایی هم وجود داره به نام wild card
بدین مفهوم که:
مثلا مسابقات گرند اسلم امریکا که چند وقت دیگه برگزار میشه میبینه که فلان بازیکن امریکایی که رنکینگ پاییینی داره و نمی تونه مستقیما در مسابقات شرکت کنه اما جوان و مستعده و جویای نام بهش وایلد کارد میدند و مستقیما در جدول شرکت میکنه یا مثلا یه بازیکن پیر که قبلا رنکینگ خوبی داشته اما دیگه رنکش اومده خیلی پایین اما باز هواداران خواهان دیدنش هستند یا هم به علت قراردادهایی که بین گرند اسلم ها هست مثلا بین گرند اسلم امریکا و استرالیا سهمیه ای قرار دادن برای دادن وایلد کارد بدین صورت که در گرند اسلم امریکا به بازیکنان استرالیایی وایلد کارد داده میشه و در گرند اسلم استرالیا به بازیکنان امریکایی
من هر چی می دونستم گفتم. از دوستان می خوام اون جاهایی که نمی دونستم یا مطمئن نبودمو درستشو بگن. واسه خودمم سواله

ویرایش توسط Mahrooz RF : 07-22-2013 در ساعت 12:27 AM
Mahrooz RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahrooz RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: