نمایش پست تنها
قدیمی 09-07-2016, 03:40 PM   #45
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : بحث ,گفتگو و تبادل نظر پیرامون آخرین گرند اسلم سال 2016 آزاد امریکا (US Open)

باز هم همون ترسها و بهانه جوییهای همیشگی
دست بردارید عزیزان هنوز هم چیزی معلوم نیست
از کجا معلوم که نواک بتونه دوبازی بعدیش را ببره و قهرمان شه که از الان گارد گرفتین و سعی در بی ارزش کردن دستاوردهای نواک دارید!
به هرحال نواک در سمی فاینال با کسی بازی میکنه که عملکرد خوبی امسال داشته
و با ۷۲۰امتیازی که تا الان سیو کرده در رتبه پنجم سینگلز ریس و بالاتر از نادال و استن قرار داره
و شانس مناسبی برای رسیدن به بارکلیز پس مونفیس حریف محکم و قابل احترامیه
که نمیشه از الان نواک را فینالیست دونست دیدیم که مونفیس فینالیست مونته کارلو شد در کانادا رائونیچ را برد و در سمی به نواک باخت و اینجا هم که تا حالا ست نداده
به هر حال من همیشه دلیلی برای راضی بودن دارم نواک هم تا الان ۷۲۰امتیاز سیو کرده و جمع امتیازات امسالش حتی در صورت باخت در سمی به ۹۷۶۰می رسه
از اونطرف اندی هنوز دیدار سختش در کوارتر را برگزار نکرده اما حتی اگر با سه برد دیگه قهرمان بشه امتیازش به ۹۸۲۵می رسه یعنی در بدترین حالت برای نواک اختلافشون فقط ۶۵امتیاز میشه
و برای نواک همچنان فرصت خواهد بود تا برای سومین سال متوالی و جمعا پنجمین بار سال را با عنوان نامبروان به پایان برسونه
در هر حال همه چیز برای ما طرفداران نواک در شمارش گرند اسلمها خلاصه نمیشه و ما دنبال دستاوردها و رکوردهای بیشتری از سوی اسطوره گرانقدرمون هستیم
و انتظار داریم همچنان هفته به هفته به رکورد ۳۰۲نزدیکتر بشیم
تا پارسال نواک تعداد مسترزهاش از رافا و راجر کمتر بود و شاید سه سال قبل کسی تصورش را نمیکرد کسی رکورد مسترز رافا را بزنه
اما الان نواک اوله در این زمینه و دوتا مسترز بیشتر داره و حتی تنوع مسترزهاش از راجر هم بیشتره
به شخصه در فاصله کمتر از چهارماه تا پایان فصل از عملکرد نواک بسیار راضی هستم
حتی اگر امسال جام دیگه ای هم اضافه نکنه همین دوگرند و چهارمسترز به اندازه کافی برای ما مایه شادی و مباهات وبرای بعضیها رشک برانگیز و مایه حسد و حسرت هست

پ.ن:نمی دونم چی باعث شده زری جان دوباره شروع کنه ولی جالبه و من استقبال میکنم یادش بخیر پارسال چه شبهای خاطره انگیزی با زری و جواد داشتیم
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول