Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
نتایج Sony Open Tennis مسابقات تنیس WTA Premier Mandatory و ATP Masters 1000 تورنمنت مایمی 2014 امریکا
نتایج به دست آمده پس از برگزاری « روز نخست » دور انتخابی
i2014 SONY Open Tennis
WTA Premier Mandatory
ATP World Tour Masters 1000
Tennis Center at Crandon Park
Key Biscayne, F.L., United States
March 17 — March 30, 2014
Edition: 30th (ATP) / 30th (WTA)i
i$5,427,105/$5,649,405
Hard (Laykold)/Outdoors
Results — Monday, March 17, 2013
Women's Singles Qualifying - First Round
i[8] Julia Goerges (GER) d. Michelle Larcher De Brito (POR) 6-2, 3-6, 7-6(6)i
i[23] Nadiya Kichenok (UKR) d. [WC] Anastasia Pivovarova (RUS) 6-0, 6-1
i[WC] Irina Khromacheva (RUS) d. [9] Julia Glushko (ISR) 6-1, 7-5
i[13] Olga Govortsova (BLR) d. Shelby Rogers (USA) 6-2, 6-1
i[15] Katarzyna Piter (POL) d. Michaella Krajicek (NED) 7-5, 1-6, 6-4
i[5] Virginie Razzano (FRA) d. [WC] Naiktha Bains (AUS) 6-3, 6-3
Su-Wei Hsieh (TPE) d. [18] Teliana Pereira (BRA) 6-2, 6-2
i[6] Patricia Mayr-Achleitner (AUT) d. Magda Linette (POL) 6-1, 7-6(5)i
Nastassja Burnett (ITA) d. [21] Mandy Minella (LUX) 6-4, 2-6, 6-3
i[7] Mirjana Lucic-Baroni (CRO) d. Melanie Oudin (USA) 6-1, 6-3
i[10] Petra Cetkovska (CZE) d. Mariana Duque-Marino (COL) 6-2, 6-3
i[20] Estrella Cabeza Candela (ESP) d. Yung-Jan Chan (TPE) 6-3, 7-6(7)i
Coco Vandeweghe (USA) d. [12] Alison Van Uytvanck (BEL) 7-6(2), 7-6(4)i
i[16] Sharon Fichman (CAN) d. Melinda Czink (HUN) 6-4, 6-1
i[11] Kimiko Date-Krumm (JPN) d. Anna Tatishvili (GEO) 6-4, 2-6, 7-6(4)i
i[WC] Francoise Abanda (CAN) d. [14] Anabel Medina Garrigues (ESP) 3-6, 6-1, 6-2
Luksika Kumkhum (THA) d. [24] Timea Babos (HUN) 6-2, 6-4
i[4] Shahar Peer (ISR) d. Tadeja Majeric (SLO) 6-3, 6-2
i[22] Donna Vekic (CRO) d. Alla Kudryavtseva (RUS) 6-3, 7-5
i[3] Johanna Larsson (SWE) d. [WC] Ipek Soylu (TUR) 6-1, 6-4
i[WC] Varvara Flink (RUS) d. [19] Misaki Doi (JPN) 6-4, 4-6, 6-3
Zarina Diyas (KAZ) d. [2] Camila Giorgi (ITA) 7-6(4), 3-6, 6-1
i[1] Jana Cepelova (SVK) d. Andrea Hlavackova (CZE) 3-6, 6-4, 6-3
Kiki Bertens (NED) d. [17] Petra Martic (CRO) 4-6, 6-3, 6-4
|