نمایش پست تنها
قدیمی 05-02-2011, 02:01 PM   #34
M∂hdi
Author

آواتار M∂hdi

پستها: 3,313
سپاس: 16,491
در 3,306 پست 31,684 بار سپاسگزاری شده

پنجمین عنوان فصل 2011 | بیست و سومین عنوان حرفه ای | قهرمانی جوکوویچ در بلگراد

نواک با قهرمانی در آزاد صربستان، بیست و هفتمین پیروزی پیاپی را با قهرمانی در کشور خود جشن گرفت. او پس از ایوان لندل که در سال 1986 29 بازی مستقیم را با پیروزی پشت سرگذاشته، بهترین شروع فصل را در سال 2011 داشته است. تنیسور صرب در واقع 29 بازی متوالی را با پیروزی به اتمام رسانده، پس از شکست از فدرر در لندن او دو پیروزی برای کشورش در مقابل فرانسه در دیویس کاپ 2010 به ارمغان آورد.

جوکوویچ 23 ساله پنجمین عنوان فصل و 23مین عنوان حرفه ای خود را ثبت نموده است. در چهار ماه اول فصل او موفق به قهرمانی در آزاد استرالیا (شکست موری)، دبی (شکست فدرر)، مسترزهای ATP 1000 ایندین ولز و میامی با غلبه بر رافائل نادال، در هر دو بار، شده است.

رویای شماره یک

جوکر در حال حاضر واجد شرایط برای ATP World Tour Finals در لندن است . او موفق به کسب تورنمنت ATP 250 بلگراد شده " من قطعا خوشحالم که عنوان دیگری را برنده شدم. در حال حاضر دو ماه واقعا مهم در مقابل من است" جوکوویچ گفت. "من نیاز دارم سالم بمانم و حفظ این شرایط در جهت بازی خوب". " بدیهی است که شماره 1 هنوز دور است حتی اگر من برنده هر بازی در سال جاری و موفق به کسب پنج عنوان شده باشم. اما من می دانم که باید بیشتر کار کنم اگر شماره 1 را می خواهم که این رویای واقعی و جاه طلبی در تنیس حرفه ای من است. اما نادال وجود دارد که در حال حاضر واقعا خوب بازی می کند، فدرر که قطعا می خواهد بازگردد، و بازیکنان بسیاری که برای شکست دادن می آیند.

The 29-year-old Madrid native came into Belgrade on the back of a quarter-final showing in Barcelona (l. to Dodig), but in his preceding nine tour-level tournaments he had won back-to-back matches just once.
"I feel good. I’m in good shape. I’ve played so many matches in the past two weeks, so it’s good for my confidence," said Lopez. "I have three more tournaments on clay, so I hope to keep going in this level that I played at here."

ATP
M∂hdi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی M∂hdi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: