Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم US Open 2015 آزاد امریکا
برنامه و ترتیب زمانی انجام دیدارهای « روز چهاردهـم/پایانی » مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد امریکا 2015 در روز مهر شید (یکشنبـه) مورخ 22 شهریور ماه سال 1394 خورشیدی به وقت ایران:
U.S. Open 2015 — Schedule of Play
Day Fourteen: Sunday, September 13th, 2015
Arthur Ashe Stadium — From 8:30 PM IRDT
i1. Women's Doubles - Final
Martina Hingis (SUI)[1] vs. Casey Dellacqua (AUS)[4]i
Sania Mirza (IND)[1] Yaroslava Shvedova (KAZ)[4]i
Not Before 12:30 AM (Monday) IRDT
i2. Men's Singles - Final
Novak Djokovic (SRB)[1] vs. Roger Federer (SUI)[2]i
Court 5 — From 8:30 PM IRDT
i1. Men's Champions Doubles
Michael Chang (USA) vs. Pat Cash (AUS)i
Todd Martin (USA) Mark Philippoussis (AUS)i
Not Before 9:00 PM IRDT
i2. Junior Girls' Singles - Final
Sofia Kenin (USA)[9] vs. Dalma Galfi (HUN)[2]i
i3. Wheelchair Women's Doubles - Final
Marjolein Buis (NED) vs. Jiske Griffioen (NED)[2]i
Sabine Ellerbrock (GER) Aniek Van Koot (NED)[2]i
i4. Wheelchair Men's Doubles - Final To Finish 4-4
Stephane Houdet (FRA)[1] vs. Michael Jeremiasz (FRA)i
Gordon Reid (GBR)[1] Nicolas Peifer (FRA)i
Court 6 — From 8:30 PM IRDT
i1. Wheelchair Quad Singles
Dylan Alcott (AUS) vs. David Wagner (USA)i
i2. Junior Boys' Doubles - Final
Brandon Holt (USA) vs. Felix Auger Aliassime (CAN)i
Riley Smith (USA) Denis Shapovalov (CAN)i
i3. Wheelchair Quad Doubles - Final
Dylan Alcott (AUS) vs. Nicholas Taylor (USA)i
Andrew Lapthorne (GBR) David Wagner (USA)i
To Finish 6-4 1-2
Court 17 — From 8:30 PM IRDT
i1. Wheelchair Men's Singles - Final
Shingo Kunieda (JPN)[1] vs. Stephane Houdet (FRA)i
i2. Junior Boys' Singles - Final
Taylor Fritz (USA)[1] vs. Tommy Paul (USA)[5]i
i3. Wheelchair Women's Singles - Final
Yui Kamiji (JPN) vs. Jordanne Whiley (GBR)i
|