نمایش پست تنها
قدیمی 12-27-2013, 06:51 PM   #1043
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط vahidia نمایش پست ها
سلام دوستان.
ممنون ميشم من هم راهنمايي كنيد.ميتدي هستم،قصد خريد راكت دارم،دوستان خودم كه شروع كردن همه با راكت حرفه اي مثل جوكويچ و نادال و ... شروع كردن،منتها من با خوندن بعضي از پستها ديدم.شما راكت حرفه اي پيشنهاد نميدين براي مبتديان، اما ٢تا مشكل هست:اول اينكه اينجور ي بايد ٢تا هزينه كرد(يه بار مبتدي يه بار حرفه اي) دوم اينكه يكي از دوستام كه با راكت آماتوري شروع كرد اينقدر ناراضي بود كه زود يه حرفه اي خريد،با اين تفاسير پيشنهاد شما چيه؟اگر نظرتون با راكت حرفه اي هست مدل ٢٠١٣ هد چطوره؟مشكيه.فكر كنم جوكويچ باشه و به نظرتون حدود قيمتش چنده؟ اگر هم نظرتون با راكت مبتدي است چه مدلي و ماركي؟حدود قيمت هم بفرماييد
در آخر آيا خريد از دبي را پيشنهاد ميكنيد يا ايران؟؟؟؟
مرسي...
سلام وحید جان
اون مطالبی که من و سایر دوستان در رابطه با خرید راکت مبتدی توی پست های قبلی گفتیم بیشتر راهنمایی های کلی هستن و هدف اینه که دوستانی که در ابتدای این مسیر طولانی هستن بتونن این روند رو سریعتر و بهتر طی کنن. اما مثل همه ی قانون ها، استثنا هم همیشه هست و اگه شما فکر می کنین که خرید راکت حرفه ای باعث می شه که بهتر بازی کنین، عملاً بهتره که همین کار رو بکنین.با این همه من هنوز هم توصیه می کنم که با راکت مبتدی شروع کنین تا ضربه های اصلی رو زودتر یاد بگیرین. مارک و مدلش فرقی نداره، فقط اون ویژگی های راکت های مبتدی رو که قبلاً صحبتش شده رو داشته باشه. قیمت راکت هد گرافین اسپید هم دیروز من توی اصفهان دیدم که بین 600 تا 700 تومن بود. خرید از دبی و ایران هم به اون صورت ممکنه فرقی نداشته باشه ولی، اگه می تونین توی دبی آمار قیمت ها رو بگیرین، بد نیست ببینین کجا ارزونتر در میاد و از همونجا بخرین.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: