نمایش پست تنها
قدیمی 12-26-2013, 12:38 PM   #205
Mahrooz RF
Roger's Fan

آواتار Mahrooz RF

پستها: 273
سپاس: 4,241
در 274 پست 2,487 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer
Arrow هیلترشکن رایگان و پرسرعت

درود بر همگی
اتفاقاً منم می خواستم HSS رو پیشنهاد کنم. ولی تو این چند روز طبق معمول نت نداشتم. ولی الان خونم (تهران) . الان حدود 2 ساله با HSS از یوتیوب دان می کنم. از سرعتم اصلاً کم نمی کنه. خیلی کم پیش میاد سرعتش کم شه. قبلاً از Tor استفاده می کردم. ولی بیشتر از 1 ساله که سرعتش افتضاح شده. بهترین راه همین HSS هست. اینم لینک دانلودش:

http://www.mediafire.com/download/we...09-conduit.exe
سایتایی مثل مدیافایر یا خیلی آپلودسنترهای دیگه همونطوریکه می دونید لینکشون مستقیم نیست و اول یه صفحه باز میشه و بعد روی دانلود کلیک می کنید. اگه صفحه رو باز نکرد و مستقیم خواست با IDM دان کنه، وقتی خواستید روی لینک کلیک کنید کلید Alt هم نگه دارید که مستقیم با IDM دان نکنه.
اگه بعد از استفاده از HSS و وقتی Disconnect کردید صفحات درست بارگذاری نمیشن، پروکسی مرورگرتون رو چک کنید و بذاریدش روی No Proxy. چون HSS وقتی وصل میشه پروکسی رو تغییر میده که ضرورتی نداره و پروکسی رو بردارید هم هیلترو رد می کنه.

محدودیت: تقریباً از اوایل 2014، HSS محدودیت حجمی گذاشته بود که بین هر 700 یا 800 مگ دانلود، باید 5 ساعت صبر می کردید. حالا محدودیت حجمیش روزانه شده. نمی دونم روزی چقدر. ولی من یه روز 1.5 گیگ دان کردم. بازم خوبه.

ویرایش توسط Mahrooz RF : 03-25-2014 در ساعت 12:18 PM دلیل: اضافه شدن محدودیت روزانه
Mahrooz RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahrooz RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: