نمایش پست تنها
قدیمی 04-22-2014, 02:52 PM   #168
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز مونت کارلو 2014

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
مهدی جان پیشبینی من در مورد بازی نواک و راجر اشتباه در نیومد. راجر نواک مصدوم رو برد. خدا رو شکر نواک از همون اول با باند روی دستش وارد زمین شد که بعضی ها نگن چون داشت میباخت خودشو زد به مصدومیت. همانطور که کمر راجر پارسال یکم درد گرفته بود اینجا عزای عمومی بود و هی میگفتید آقامون از دست رفت راجر به خاطر کمرش باخت. پس در مورد دیگر تنیسورها هم بد نیست منطقی فکر کنید. نواک از همون بازی اول تو مونته کارلو گفته بود که مچ دستش اذیتش میکنه.

این هم عکس و مصاحبه نواک بعد از بازی اول در مونته کارلو. عکس سمت چپ مربوط به مراسم قرعه کشی مونته کارلو هست و عکس سمت راست مربوط به بازی اول نواک در مونته کارلو هست. اگه واقعا بردن نواک مصدوم اینقدر خوشحالتون میکنه پس خوش باشید. این هم مصاحبه نواک بعد از بازی اول در مونته کارلو.

نواک جوکوویچ درباره آسیب دیدگی دستش می گوید : " درد آزار دهنده ایه که از هفته پیش به سراغم اومده.بازی اول خیلی کوتاه بود و بهم کمک کرد که فشار زیادی روش نیاد.امیدوارم هر چه روزها پیش میره ، این مشکل هم زودتر برطرف بشه."

سروش جان از ديد من اين موضوع دو حالت بيشتر نداره، يا اينكه تو به عنوان طرفدار دوآتيشه ي نواك مي دونستي كه مصدومه و توقع داشتي با وجود مصدوميت پيروز بشه كه اون پيش بيني رو كردي، كه در اينصورت باز يا روت خيلي زياده يا اينكه راجر رو باقالي فرض كردي.
صورت دوم هم اينه كه نمي دونستي مصدومه كه در اين صورت حرفت منطقي تره ولي نشون مي ده كه اطلاعاتت در مورد تنيسور محبوبت كامل نيست. درسته كه نواك تو اين تورنمنت واقعاً مصدوم بوده اما اين عكس ها وقتي كه نواك توي راندهاي پايين برنده مي شد رو كسي پست نكرد، اما وقتي به راجر باخت يكباره همه جا پر شدن.

از طرف ديگه ما كه توي دنياي اما و اگر ها نيستيم كه بگي اگه مصدوم نبود چي مي شد، واقعيتي كه هست اينه كه راجر توي روز خوبش مي تونه نواك آماده رو بزنه همونطور كه ٢٠١١ فرنچ اوپن زد.با همين استدلال تو من هم مي تونم ادعا كنم كه حتي اگه نواك مصدوم هم نبود باز به راجر مي باخت.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: