نمایش پست تنها
قدیمی 04-21-2014, 07:40 PM   #163
mjrs
Senior Member

آواتار mjrs

پستها: 129
سپاس: 1,721
در 127 پست 1,045 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره راجر
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز مونت کارلو 2014

نقل قول:
نوشته اصلی توسط moris نمایش پست ها
عزیز من شما چرا ناراحت میکنی خودت رو ؟ من اون پست رو در جواب اون دوستی دادم که اومده بود با یه تحلیل قوی و مستحکم شکست رافا مقابل فرر رو به گیم پلی و ... فرر ربط داده بود و میگفت رافا دیگه نمیتونه فرر رو شکست بده !!!
اگر بنا باشه راجر با این همه قهرمانی و رکورد و ... تمرکزش مقابل استن تو یه تایبرک به هم بریزه و ببازه پس رافا هم تو استرالیا تمرکزش به هم ریخت و باخت.

کلا فدرریون نوبت به خودشون میرسه که مورد تمسخر قرار بگیرند خیلی با ادب و متین میشند و باقی رو باقالی و بی ادب فرض میکنن در حالی که نظراتشون ثبت شده در صفحات قبلی و در تاپیکهای قدیمی موجود هست.

اون پست رو در جواب من دادی یعنی؟
در اینکه فرر با گیم پلن و استراتژی اومد تو زمین که شکی نیست و اینکه فرر انقدر خوب تو اون بازی down the line زد که نادال راه حلی واسش نداشت و چپ و راست ارور بکهند میداد. بعد بازی هم گفت که مشکل من از لحاظ روانی هست، وقتی یه نفر انقدر شیک قفل کنه رو بکهندت که نقطه ضعفت هم هست، معلومه که روانی میشی!

بعد هم من نگفتم نادال دیگه نمیتونه فرر رو شکست بده! گفتم فرر اینجوری بازی کنه تواناییش رو داره که تو هر سطحی نادال رو شکست بده.
بهتره به جای مسخره کردن و با گوشه و کنایه حرف زدن، بیای چهار تا حرف حسابی بزنی، مثلا بگو فلان جای حرفت درست نیست، یه دلیلی بیار. اینجوری برای فروم و افرادی که پست ها رو میخونن هم آدمهای مفیدتری هستیم!

در مورد بازی راجر هم باید بگم که غیر ست سوم که واورینکا اجازه نفس کشیدن به راجر نداد، در ست اول و همینطور تا حدودی ست دوم، راجر با تنوعی که تو بازیش داره، اجازه نداد که استن بازیش ریتم بگیره. تو ست اول دیدیم که راجر چند بار با اسلایس کوتاه غیر منتظره استن رو مجبور به approach شات ضعیفی کرد که در نهایت استن یا پسینگ شات خورد یا پوینت رو از دست داد. یا چند بار ناگهانی روی تور اومد و والی کرد و استن ارور داد. متاسفانه نتونست اون روند بازی رو حفظ کنه، سرویسش هم افت کرد و از اون طرف سروهای استن وحشتناک شدند.
ست سوم هم که کلا استن رفته بود واسه خط، سرویسش و کلا ضرباتش رو خط فرو میومدند، کلا یه جور عجیب غریبی شده بود که کسی جلو دارش نیست.

mjrs آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mjrs به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: