Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : نتایج مسابقات تنیس گرند اسلم (ITF) تورنمنت آزاد استرالیا 2014 (Australian Open)
نتایج به دست آمده پس از برگزاری « روز یازدهـم » دور اصلی
i2014 Australian Open
GRAND SLAM (ITF)i
January 13 – January 26, 2014
Edition: 102nd
Melbourne Park
Melbourne, Victoria, Australia
Total Prize: $33,000,000
i$X,000,000/A$ 16,000,000
Hard (Plexicushion)/Outdoors
Australian Open 2014 — Day Eleven
RESULTS — THURSDAY, 23 JANUARY, 2014
Women's Singles — Semi-Finals
N Li (CHN)[4] d. E Bouchard (CAN)[30] 62 64
D Cibulkova (SVK)[20] d. A Radwanska (POL)[5] 61 62
Men's Singles — Semi-Finals
i[8] Stanislas Wawrinka (SUI) d. [7] Tomas Berdych (CZE) 63 67(1) 76(3) 76(4)i
Men's Doubles — Semi-Finals
Eric Butorac (USA)/Raven Klaasen (RSA) d. [8] Daniel Nestor (CAN)/Nenad Zimonjic (SRB) 62 64
i[14] Lukasz Kubot (POL)/Robert Lindstedt (SWE) d. [13] Michael LLODRA (FRA)/Nicolas Mahut (FRA) 64 67(12) 63
Mixed Doubles — Quarter-Finals
S Mirza (IND)[6]/H Tecau (ROU)[6] d. J Goerges (GER)/A Qureshi (PAK) 63 64
K Mladenovic (FRA)/D Nestor (CAN) d. D Hantuchova (SVK)/L Paes (IND) 63 63
Women's Legends' Doubles
M Hingis (SUI)/M Navratilova (USA) d. I Majoli (CRO)/B Schett (AUT) 76 (3) 64
Legends' Doubles
Y Noah (FRA)/F Santoro (FRA) d. M Bahrami (IRN)/C Pioline (FRA) 61 16 12-10
Exhibition Doubles
M Bahrami (IRN)/G Ivanisevic (CRO) d. P Cash (AUS)/H Leconte (FRA) 42 42
Women's Wheelchair Singles — Semi-Finals
S Ellerbrock (GER)[1] d. J Whiley (GBR) 61 61
Y Kamiji (JPN)[2] d. J Griffioen (NED) 63 06 64
Men's Wheelchair Singles — Semi-Finals
S Kunieda (JPN)[1] d. M Scheffers (NED) 60 60
G Fernandez (ARG) d. S Houdet (FRA)[2] 61 76(4)i
Men's Wheelchair Doubles — Semi-Finals
S Houdet (FRA)[1]/S Kunieda (JPN)[1] d. J Gerard (BEL)/A Kellerman (AUS) 61 64
G Reid (GBR)[2]/M Scheffers (NED)[2] d. G Fernandez (ARG)/M Jeremiasz (FRA) 62 75
Women's Wheelchair Doubles — Semi-Finals
Y Kamiji (JPN)[1]/J Whiley (GBR)[1] d. S Ellerbrock (GER)/K Montjane (RSA) 64 76(4)i
M Buis (NED)[2]/J Griffioen (NED)[2] d. L Shuker (GBR)/S Walraven (NED) 63 61
Quad Wheelchair Singles
D Wagner (USA)[1] d. L Sithole (RSA)[2] 76 (2) 76(4)i
D Alcott (AUS) d. A Lapthorne (GBR) 64 57 8-6
Quad Wheelchair Doubles — Final
A Lapthorne (GBR)[1]/D Wagner (USA)[1] d. D Alcott (AUS)[2]/L Sithole (RSA)[2] 64 64
|