نمایش پست تنها
قدیمی 01-09-2016, 09:31 AM   #1402
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka
پیش فرض پاسخ : مشاوره در مورد انتخاب راکت تنیس

نقل قول:
نوشته اصلی توسط SABORI نمایش پست ها
mspayam عزیز من پست شما در مورد انتخاب راکت را خواندم , بسیار مفید بود و توجه من را مشکل بازو جلب کرد
رشته من بدمینتون بود و اون موقع مشکل درد در ناحیه بازو را داشتم البته این درد به صورت یک نوار از سر شانه تا نزدیک ارنج امتداد داشت که خودشو با ضربهای اسمش خیلی نشون میداد /استراحت و فیزیوتراپی هم جوابگو نبود و همیشه این درد را داشتم البته موقع بازی
الان که تنیس بازی میکنم موقع زدن سرویس و اسمش بازم درد دارم , با اینکه هفته ای 1 جلسه بازی میکنم(به محض زدن دومین سرویس) اما بازم درد دارم و نمیذاره اونجور که میخوام سرویس بزنم
حالا میخوام بدونم از نظر شما مشکل بازو چی تعریف میشه و ایا مشکل من همینه یا چیز دیگه و اگر هست راکت مناسب برای من چی پیشنهاد میکنید (تازه تنیس را شروع کردم)
سپاسگذار
دوست عزیز
من متاسفانه اطلاعات پزشکی ندارم و نمی تونم اونطور که باید و شاید شما رو راهنمایی کنم، اما مشکل تنیس البو معمولاً به کشیدگی عضله ی روی دست و حد فاصل آرنج (البو) و مچ گفته می شه. از اونجایی که شما از سرشونه تا آرنجتون درد می گیره، من توصیه می کنم پیش پزشک متخصص برید تا قبل از اینکه مشکلتون پیچیده تر بشه بهتون بگه که دقیقاً مشکل از کجاست و چه درمانی براش هست. اینجور دردها رو باید جدی گرفت چون در درازمدت ممکنه عوارض بدی داشته باشن.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: