نمایش پست تنها
قدیمی 04-22-2014, 06:42 PM   #173
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

پستها: 316
سپاس: 3,786
در 301 پست 2,152 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز مونت کارلو 2014

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ARY143 نمایش پست ها
با عرض سلام خدمت شما

اگر اشتباه نکنم در این صحنه راجر پس از ضربه زدن به توپ سر خورد و این صحنه به وجود آمد ، ولی این اتفاق تاثیری در روند بازی نداشت ، در حین امتیاز حساسی هم نبود .

ولی یک نکته را میخواستم اشاره کنم ، بنده نسبتا مدت زیادی است مسابقات تنیس را دنبال میکنم به صورت مرتب ، شاید این مورد از معدود صحنه هائی بوده که شاهد سر خوردن و بر هم خوردن تعادل راجر بودم - در هنگام اتفاق افتان این صحنه به حافظه ام مراجعه کردم نتوانستم مورد دیگری به یاد آورم ( شاید هم اتفاق افتاده و من ندیم که دور از انتظار هم نیست )

منظور من از طرح این موضوع این می باشد که یکی از کامل ترین بازیکنانی که حرکت در کورت ( تمامی سطوح ) را به نحوه احسن اجرا می کند راجر می باشد ، شاید تشبیه کردن حرکت راجر در زمین ربا رقصیدن یک بالرین دور از واقعیت نباشد .

بنده به قول دوستان از ذوب شدگان راجر هستم ولی این مطلب را به دور از تعصب اعلام کردم ، همانطور که انعطاف بدنی نواک و استقامت بدنی رافا غیر قابل انکار میباشد .

سلام به شما دوست نازنین
درسته که راجر کمتر از بقیه بازیکنها تو زمین سر میخوره و تعادلشو از دست میده ولی مواردی پیش اومده که راجر سر خورده و تعادلشو از دست داده . یکیشون که من الان حضور ذهن دارم بر میگرده به رولند پارسال و بازی راند چهارم مقابل سیمون که تو ست سوم راجر تعادلشو از دست داد و خورد زمین و در شرایطی که بازی رو 0-2 تو ست شماری پیش بود دوست بعدی رو باخت و نهایتاً تو یه بازی خیلی نزدیک 2-3 برنده از زمین اومد بیرون . یادمه تو همین سایت دوستان نظرشون این بود که اون زمین خوردن خیلی تو از دست دادن ستهای سوم و چهارم تاثیر داشته .

عاشقتم اسطوره دوست داشتنی و تموم نشدنی ام
rojhin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: