نمایش پست تنها
قدیمی 03-27-2015, 05:09 PM   #10
Just Nole
Banned Users

پستها: 134
سپاس: 242
در 114 پست 334 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز مایمی 2015

نقل قول:
نوشته اصلی توسط S.A.IVI.A.N نمایش پست ها
دوستان عزیز لطفا ادامه ندهند این موضوع رو. نمیدونم چه اصراری دارید این موضوع رو کش بدید.
دوست عزیزdariush.roger هرچقدر هم پیام خصوصی از اون شخص دریافت کرده باشی عنوان کردنش در این محیط و در جمع درست نیس. به یاد دارم که شخص شما یه توهین بد که زیبنده این سایت و کاربران فهیمش نبود رو به اون شخص مورد نظرت در تاپیک کردی که نقض قوانین سایت بود و اون موقع هیچ برخوردی با شما نشد که اگه قرار بود مثل قبل و بقیه برخورد میشد باید بن میشدید. کاری به اون شخص ندارم و قضاوتی هم نمیکنم. عنوان کردن اینگونه پیام های خصوصی در جمع درست نیس.بهتره با یکی از مدیران سایت درمیان بگذرارید. مرسی
دوست محترم و منطقی با درود
اصلا علاقه ای به کش دادن موضوع ندارم و بسیار متاسفم که جو سایت به دلیل فعالیت رذیلانه یک نفر با دو آیدی مختلف بدین شکل مسموم و آلوده شده
خوشحالم شما منطق و عدالت را توامان کرده اید و یاداوری کردید شروع کننده توهینها و فحاشیها را
من متاسفم که بگم در خصوصی و تالار از مدیر یا ناظر سایت خواستم برخورد بشه و هیچ اتفاقی نیفتاد آنجا کاسه صبر من لبریز شد و پاسخگو شدم اونهم نه در جایگاه عمومی بلکه خصوصی
که طرف با کمال بی شرمی و زذالت پیامی خصوصی برای من فرستاد با یک تیتر مستهجن و توهین آمیز و چندبار ادامه داد
خدا را شاهد میگیرم با مشاهده اون تیترها حتی پیامها را باز نکردم
من صمیمانه از مدیر و ناظر درخواست میکنم با بررسی دقیق پروفایلهای من و اون یارو ببینند شروع کننده و تحریک کننده در این میان چه کسی بوده و با اون برخوردکنند
من در این میان خود قربانی این تبهکارم و هدفش از افشای پیام خصوصی که شایسته کلمه به کلمشه فقط فشار به مدیریت و مظلوم نمایی برای مسدود کردن من هست
از دوستان بابت این بحث عذرخواهی میکنم
موفق باشید

موفق باشید
Just Nole آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول