نمایش پست تنها
قدیمی 05-14-2013, 02:37 PM   #124
itps
Member

پستها: 54
سپاس: 38
در 22 پست 48 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mspayam نمایش پست ها
سلام
این تنشنی که بسته بودی ظاهراً برای این زه خاص مناسب بوده، چون خود شرکت تولید کننده اش پیشنهاد کرده که به دلیل اینکه تنشنش رو دیر از دست می ده اون رو 10درصد کمتر از سایر زه های پلی استر ببندین. به عبارت دیگه خود من که همیشه تنشن زه های پلی استر رو روی 55 می ذارم، باید واسه ی این زه بیام روی 49. اون کسی هم که اینو واسه ی شما بسته از این قضیه به خوبی خبر داشته و برای همین هم هست که تنشنش روی 50 یا 48 گذاشته بوده.
خود سایت سیگنوم پرو این ویژگی ها رو واسه ی این زه تعریف کرده:

- Color: diamond-black
- New optimized molecular structure
- Outstanding power
- Excellent playability and comfort
- Minimum tension loss
- Excellent ball control
- High durability

که اون پاورش رو با فونت بولد نوشته تا یه جورایی نشون بده که این ویژگی، ویژگی اصلی این زه هستش. همونطور که خود شما هم گفتی بالا بردن تنشن واسه ی این قبیل زه ها باعث می شه که قدرتشون کمتر بشه و کنترل بیشتری روی ضربه ها داشته باشی، اما در عین حال باعث می شه که به بازو و آرنج فشار بیاد.
به نظر من برای رسیدن به اون کنترلی که می خوای داشته باشی بهتره یکی از این دو راه رو انتخاب کنی.

1. این زه رو با تنشن حدود 55 با یه زه نایلون به طور هایبرید ببندی تا صفحه ی زه نرمتر بشه.
2. از زهی که قدرت کمتر و کنترل بیشتری داره استفاده کنی.

به نظر خود من راه دوم راه بهتریه. مخصوصاً اگه دنبال این هستی که زهت در زدن ضربات اسپین بهت کمک کنه اون یه زه سیگنوم پرو که توی پست قبلی گفتم خیلی بیشتر از این زه به دردت می خورده.
درصورتی که به زه های سیگنوم پرو دسترسی داری و علاقمند به بستن هایبرید (ترکیبی) زه ها هم هستی می تونی از پیشنهادهایی که خود سایت سیگنوم پرو داده استفاده کنی و ببینی نظرت چیه.
برای تنشن هم از همون 48 شروع کن و اگه دیدی باز قدرتش زیاده دفعه ی بعد دو واحد دیگه بهش اضافه کن:

Power: Plasma Pure 1,23 mm (mains) + Hyperion 1,18 mm (crosses)
Control: Tornado 1,23 mm (mains) + Poly Plasma 1,18 mm (crosses)
Durability: Poly Plasma 1,28 mm (mains) + Poly Plasma 1,23 mm (crosses)
Feel: Hyperion 1,24 mm (mains) + Cross Gut 1,30 mm (crosses)
Spin: Plasma Hextreme 1,25 mm (mains) + Poly Plasma 1,23 mm (crosses)
Spin: Tornado 1,23 mm (mains) + Hyperion 1,18 mm (crosses)
یعنی اگه گزینه 1 رو بخوام انجام بدم
سیگنو رو با 55 main ببندم
و یه زه نایلونی ببندم؟
با چه تنشنی؟

مرسی واقعا
itps آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما itps به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است: