نمایش پست تنها
قدیمی 05-14-2013, 11:19 AM   #121
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

سلام دوست عزیز،
تنشن پیشنهادی راکت شما بین 53 تا 63 هستش که اگه پلی استر ببندی بهتره 10 درصد کمتر کنی تنشن معمولیت رو. اون تنشنی که گفتی به نظرم یه خورده زیادی کم بوده و شاید اگه بین 50 تا 53 ببندی بهتر باشه. البته اگه دیگه عادت کردی که خوب هیچی، بهتره با همون تنشنی که عادت داری ببندی، ولی اگه دوست داری بالاتر بری من با توجه به راکتت تنشن بالاتر از 55 رو توصیه نمی کنم چون اون راکت راکت سفتیه، و چیزی که ازش به عنوان stiffness یاد می شه توی این راکت به نسبت راکت های دیگه بیشتره که در عین حال باعث می شه راکت کنترل بالاتری داشته باشه ولی برای کسایی که مشکل بازو داشتن یا دارن راحت نباشه. واسه ی همین من توصیه می کنم که اگه مشکل بازو داری یا نگرانی که در آینده برات مشکل بازو پیش نیاد، بهتره که صفحه ی زهت رو با تلفیقی بستن زه ها نرمتر کنی.
مثلاً همین زه سیگنوم پرو رو توی مین ببند و توی کراس از یه زه نایلونی نرم مثل Wilson NXT یا زه نایلونی محبوب من Head Rip Control که فوق العاده نرم و خوش بازیه.
از بین زه های برند تاپ اسپین و سیگنوم پرو هم من سیگنوم پرو رو توصیه می کنم. البته با اون زه های برند تاپ اسپین بازی نکردم و نمی تونم هیچ نظری در موردشون بدم. ولی دلیل اصلی اینکه سیگنوم پرو رو توصیه می کنم اینه که خودم با چند مدل زهش از جمله همون Signum Pro Plasma HEXtreme بازی کردم و عملکردش از لحاظ کنترلی بودن و اسپین دادن به توپ خیلی خیلی شبیه زه های گرونتر مثل لاکسیلون و آر پی ام بلست بود، اما قیمتش کمتر بود و می شد زود به زود عوضش کرد.

معمولاً کدوم یکی از زه های سیگنوم پرو رو روی راکتت می بندی؟ عملکردشون از نظر تو چطور بوده؟
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: