نمایش پست تنها
قدیمی 11-10-2009, 10:33 AM   #149
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

آخه عزیز من مردم ما فکر کردی برای تنیس میان سر کورت؟؟ کسی که برای تفریحی بازی کردن یا برای پز دادن و بچه مایه جلوه دادن میاد ورزش می کنه توقع داری چقدر از تنیس اطلاعات داشته باشه؟؟ تو تاپیک دیگری هم عرض کردم هر کسی یه اسم فدرر یا نادال یاد گرفته فکر می کنه خیلی تنیس بلده!!!!!! تنیس فراتر از فدرر ها و نادال هاس ولی کجای ورزش تنیس تو ایران حرفه ای و وسیع هست که بخوایم به اینش گیر بدیم؟؟

خدا وکیلی تا تنیس ما از پایه درست نشه وضع ما همینه! مثلا من فکر نمی کنم حتی 10 درصد از مردم ما بدونن موری یا نوله کی هستن!!! در شرایط فعلی که تنیس تو ایران بعنوان یه ورزش بهش دیده نمیشه و همه (اقلیت مردمی که میان تنیس رو میگم) بعنوان وسیله ای برای خود نمائی بهش نگاه می کنن توقع چنینی یه کم بیش از حد هست...

من خودم به شخصه حاضرم در مورد این برند ها هر اطلاعاتی دارم بدم! ولی تو ایران چند درصد می دونن که زه قرمز فقط مال شرکت تکنیفایبر هست و پایه ریز این رنگ زه این کمپانی بوده؟؟ کی اصلا اهمیت میده؟؟! همه میخوان یه راکت 250 تومنی بگیرن دستشون و برن تو کورت و مثلا تنیسور شدن!!! کسی اونقدر حرفه ای فکر نمی کنه و به تجهیزاتش اهمیت نمیده...

وقتی یه بچه که حتی قدرت حمل راکت وزن بالا رو نداره!!! میره راکت فدرر که شدیدا حرفه ای هست رو میخره و اصلا نه تحقیق می کنه نه نگاه می کنه چه نوع راکتی براش بدرد میخوره، خب هدف اون شخص چیه؟؟ مسلما تنیسور حرفه ای شدن نیست، و فقط میخواد به رفقاش بگه من راکت فلان دارم و مثلا تنیس بازی می کنم!

فروشنده های راکت هم اونقدر وجدان ندارن که یه مشاوره بدن و همش تو فکر چپوندنن! هر کی میره راکت بخره یه راکت 200-250 تومنی قالبش می کنن و فقط تو فکر فروش و سود بیشترن...

بنظر من از پایه خرابه!!! تو خارج فروشنده ها مشورت میدن، چه راکتی به درد چه کسی میخوره یا نمیخوره! چه گریپی برای چه دستی خوبه! چه زهی برای چه سب بازی خوبه! مربیای بزرگ به بچه ها کمک می کنن و در نهایت اون کسی که میخواد تنیسور بشه در کمال آرامش بهترین و مفید ترین تجهیزات رو تهیه می کنه و میره تو مسیر بازیگریش... تو ایران اول از همه به فروش اهمیت میدن! مردم هم اولین چیزی که بهش فکر می کنن اینه که یا راکت راجر رو بخرن یا رافا!

اینم بنظر من چیزی نیست که یکی دو روزه یا یکی دو ساله حل بشه باید از اول شروع کرد!
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: