نمایش پست تنها
قدیمی 05-27-2015, 07:12 AM   #18
aretobe7
Member

آواتار aretobe7

پستها: 98
سپاس: 558
در 98 پست 940 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER/ MansourBahrami/Stan/Masha /Tommy Hass/Pete Sampras/Anna Ivanovic / Vicka Azarenka
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون دومین گرند اسلم سال Roland garros 2015

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mahdi Naji نمایش پست ها
راند یک مسابقات به پایان رسید.من که کلا از راند های اول خیلی خوشم نمیاد.
یک کم تحلیل کنیم ببینم چی از آب در میاد.خب بعد از سه روز که تقریبا حوصله سر بر بود چیز های زیادی میشه گفت.همون طور که تصور میشد بازیکنان توی گرنداسلم اصلا قابل مقایسه با مسترز نیستند.مثلا نواک به نظر من طبق پس زمینه ذهنی که ازش داشتم فکر میکردم که خیلی قوی تر ظاهر بشه اما تقریبا به عقیده من نواک امروز باید یک ست رو میداد که خب با حماقت های نیمنن این اتفاق نیفتاد. نواک امروز زیادی توی کورت بود و تایم مسابقه برای راند یو ک و برای شماره 1 دنیا به نظر من زیاد بود.به نظر نمی رسید با شرایط توپ و زمین خیلی مشکل داشته باشه ولی خیلی هم در ست دوم نتونست بازی خودشو بکنه.
اما در مورد فرر واقعا به نظر من خیلی قوی بود و حتی با این که بریک شد در ست اول خیلی خوب بازی جمع کرد.نیشیکوری هم فوق العاده بود و اگر همین فرم رو داشته باشه خیلی خطرناک میشه.بردیچ هم از پس حریف چشم بادومی خودش بر اومد و البته این رد هم باید بدونیم که این زمین و این توپ ها واقعا برای توماس فوق العاده است البته یک کم اگر زمین سریع تر بود براش بهتر بود ولی با این توپ های سنگین و low bounce می تونه خوب بازی کنه.
دیمی هم حذف شد ام چون خیلی بازی رو ندیدم نظر نمی دم اما انتظار میرفت که ساک خطرناک باشه اما نه این قدر و کاملا یک upset محسوب میشه
اما دومین بازیکنی که از زمین و شرایط یک کم ناراضی بود اندی مارری بود که به نظر من خیلی خوب نبود اما تونست بازی رو جمع کنه و به نظر میرسید یک کم داره اذیت میشه اما رو هم رفته خوب بود.سونگا به نظر راحت بازی رد برد در حالی که به نظر من روشی که برای بازی انتخاب کرده غلطه.روش جدید اون برای این تور والی و بازی نزدیک net شده که به نظر من هنوز نمی دونه در چه زمانی باید روی نت بره و اگر جلوی بازیکن های بزرگ این کار رو بکنه شکست می خوره.
راجر به نظر می رسید بد شروع کرده اما با دیدن اینکه بقیه مثل نواک و رافا چه جوری بازی کردن به نظر من راجر هم بازی قابل قبولی رو انجام داده.
امنیت کورت ها هم که طبق معمول پایینه و هیچ وقت درست نشه.
به امید بازی های زیبا در راند های بعدی
موفق باشید

موضوع تفاوت بازیکنا توی گرند و مسترز مثل تفاوت این موضوعه که کسی بخواد دوی 100 متر مسابقه بده یا 1500 متر توی دوی 100 متر همه بمب انرژی هستند و این انرژی رو باید توی زمان کمی تخلیه کنن اما توی دوی استقامت همه انرژیشونو ذخیره میکنن. همین باعث میشه که بازیای خیلی دلچسبی نبینیم و هرچی به دور های پایانی نزدیک میشیم بازی ها قشنگ تر میشه.
aretobe7 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی aretobe7 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: