نمایش پست تنها
قدیمی 06-17-2015, 11:57 AM   #12
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس ATP 500 تورنمنت هاله 2015 آلمان

نقل قول:
نوشته اصلی توسط beeroz نمایش پست ها
درود،powerعزيز من طبق فرمايش شما عمل كردم الان موقع تماشا يه لحظه تصوير مياد وفورا واميسته،باز بايد رفرش كنم تا تصوير مياد ومجدد قطع ميشه،البته از لينك شما flash و نصب نكرد مرحله اخر نصب ارور ميده از بازار نصب كردم به نظرم فلشو درست نصب نكردم ،

درود بر شما

دوست عزیزم توضیحات در خصوص تماشای اینترنتی مسابقات به صورت کامل ارائه شده و حقیقتاً هیچ فوت کوزه گری دیگری نداره. ضمن این‌که به دلیل عدم دسترسی بنده به کامپیوتر شما، دقیقاً نمی‌شه مشخص کرد کدام مرحله، به درستی انجام نشده.

در حال حاضر، شمار زیادی از کاربران تنیس تاکرز من جمله خود بنده به همین روش مسابقات را تماشا می‌کنیم. به عنوان مثال دیروز که منزل نبودم، با اینترنت یک مگابیت مخابرات که بی‌کیفیت‌ترین اینترنت موجود است، مسابقات دو کورت مختلف را بدون مشکل و قطعی و به صورت هم‌زمان تماشا کردم.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: