Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس WTA Premier Mandatory و ATP Masters 1000 تورنمنت مادرید 2016 اسپانیا
ترتیب زمانی برگزاری و برنامه انجام مسابقات تنیس WTA Premier Mandatory و ATP Masters 1000 تورنمنت مادرید 2016 اسپانیا در روز دوشنبـه مورخ 13 اردیبهشت ماه سال 1395 به وقت ایران:
SCHEDULE — MONDAY, 2 MAY, 2016
MANOLO SANTANA — From 2:30 PM IRDT
ATP: L Mayer (ARG) vs F Lopez (ESP)i
Not Before 4:30 PM IRDT
WTA: [Q] E Vesnina (RUS) vs [5] P Kvitova (CZE)i
WTA: [4] V Azarenka (BLR) vs A Cornet (FRA)i
Not Before 10:30 PM IRDT
WTA: I Begu (ROU) or E Bouchard (CAN) vs [3] G Muguruza (ESP)i
Not Before 12:00 AM (Tuesday) IRDT
ATP: G Garcia-Lopez (ESP) vs [9] D Ferrer (ESP)i
ARANTXA SANCHEZ — From 2:30 PM IRDT
WTA: [13] Ka Pliskova (CZE) vs C Mchale (USA)i
Not Before 4:30 PM IRDT
ATP: [11] M Raonic (CAN) vs T Bellucci (BRA)i
ATP: [10] R Gasquet (FRA) vs [Q] R Carballes Baena (ESP)i
WTA: [Q] L Chirico (USA) vs [14] A Ivanovic (SRB)i
Not Before 10:30 PM IRDT
ATP: [Q] R Stepanek (CZE) vs V Pospisil (CAN)i
ESTADIO 3 — From 2:30 PM IRDT
ATP: [16] G Simon (FRA) vs M Baghdatis (CYP)i
ATP: V Troicki (SRB) vs A Kuznetsov (RUS)i
WTA: M Keys (USA) vs B Strycova (CZE)i
ATP: [Q] L Pouille (FRA) vs [12] D Goffin (BEL)i
ATP: [Q] P Herbert (FRA) vs S Querrey (USA)i
PISTA 4 — From 2:30 PM IRDT
WTA: [16] S Stephens (USA) vs [Q] P Tig (ROU)i
WTA: [12] E Svitolina (UKR) vs D Gavrilova (AUS)i
ATP: [Q] D Istomin (UZB) vs T Gabashvili (RUS)i
ATP: N Mahut (FRA) vs J Sousa (POR)i
PISTA 5 — From 2:30 PM IRDT
WTA: K Bondarenko (UKR)/O Savchuk (UKR) vs [6] A Hlavackova (CZE)/L Hradecka (CZE)i
WTA: A Medina Garrigues (ESP)/A Parra Santonja (ESP) vs [WC] P Badosa Gibert (ESP)/M Martínez Sánchez (ESP)i
Not Before 5:30 PM IRDT
WTA: A Klepac (SLO)/K Srebotnik (SLO) vs [WC] S Soler-Espinosa (ESP)/S Sorribes Tormo (ESP)i
Not Before 7:30 PM IRDT
ATP: [WC] P Carreno Busta (ESP)/F Verdasco (ESP) vs K Anderson (RSA)/J Chardy (FRA)i
PISTA 6 — From 3:30 PM IRDT
WTA: S Hsieh (TPE)/O Kalashnikova (GEO) vs L Arruabarrena (ESP)/S Errani (ITA)i
Not Before 5:30 PM IRDT
WTA: M Irigoyen (ARG)/C Liang (CHN) vs [WC] S Kuznetsova (RUS)/A Pavlyuchenkova (RUS)i
Not Before 6:30 PM IRDT
WTA: M Gasparyan (RUS)/K Siniakova (CZE) vs [WC] K Peschke (CZE)/B Strycova (CZE)i
|