نمایش پست تنها
قدیمی 04-02-2013, 07:02 AM   #38
amir k2
Member

آواتار amir k2

پستها: 94
سپاس: 123
در 26 پست 59 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط john نمایش پست ها
اول يكي ديگه از دوستان گفتن شماره بزرگتر بعد اينجا ايرانه نمي تونن ١٠٠ تا مدل كفش تنيس بزارن چون فروش ندارن. اگر فروشگاهي هم ديدين كه كفش شونصد سال پيش بده ٤٠٠ تومن معرفي كنين با تعزيرات بريم پلمپ كنيم. هر چه قد پول بدي اش ميخوري گيوه كه نمي خري داري كفش تنيس ميخري ٢ ماهه كه پاره نميشه من بالاخره منظور شما ر نفهميدم هر دفعه يه چيزي مي گيد!!!!!!!! شماره تلفن هم كه دادم چند مدل هم پيشنهاد كردم. اگر از برند ها خريد كرده باشيد مي فهميد كه واقعا با اجناس ديگه فرق دارن بچه بازي نيست كه
شما ماشا الله خیلی وحشتناک حق به جانب هستی و اینکه انگاری طلب کاری.خیلی تند داری حرف میزنی.من مغازه ای دیدم که کفش هاش قدیمی بود هم تهران هم توی شهر خودمون.قدیمی بود از چه جهت؟از جهت اینکه کفش به روز نمیاره ولی همون کفش های قدیمی رو با قیمت بالا میده.خب این هم کلاه برداریه؟تعزیرات؟مطمئنی که میان پلمپ میکنند؟
همچین محکم حرف میزنی انگار شرایط .. کشور رو نمیدنی
درستهع اجناس با اجناس دیگه فرق میکنه خودم هم از برند ها چندین مرتبه خرید کردم اما تا حالا نتونستم کفش خوب بخرم چون سخت گیر میومد مثلا کفش اشغال و به درد بخور هست سایز 47 مجبوری میرم میخرم وپام توش هی اذیت میشه.اما برند ها راستش رو بخواید چند باری که رفتم یارو نهخایت 46 داده بهم که با توجه به پنجه پهن پای من پام تو کفش قفل میشد.مگه برای من افتخاره بگم پام سایزش 47 هست و باید خداد تومن پول کفش بدم؟

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mspayam نمایش پست ها
دوست عزیز شما با توجه به سایز و پهن بودن پاهات نباید خیلی سختگیر باشی چون کلاً واسه ی این نوع پا کفش تنیس سخت گیر میاد. به عنوان مثال همخونه ای من هم که مرتب با هم تمرین می کنیم، دقیقاً همین مشکل شما رو داره و چند وقت پیش یه جفت کفش New Balanace که مخصوص پاهای پهن بود خرید، ولی جنسش خوب نبود و زود پاره شد. این سری رفت و Nike Air Ballistec 4.3 رو سفارش داد، که برای پاهای پهن مناسبن، ولی الان می گه اونا زیادی سنگینن.

تنیس هم ورزش اشرافی ای نیست، اما به نسب ورزش های دیگه خیلی پرخرجه، غیر از کفش مرتب باید چیزای دیگه از قبیل توپ و زه و اورگریپ و اینجور چیزا واسش بخری. به خاطر همینه که هرکسی سراغش نمیاد.
به خدا من سخت گیر نیستم من فقط چون شهرستانم و نمیتونم با توجه به بزرگی شهر تهران یک روزه کلی کفش رو برم ببینم و خرید کنم مجبورم نهخایت 3 تا جا برم کفش ببینم و یهن جفت کفش مناسب بخرم.یکی از دوستان هم ادرس کفش های بابلات داده بود گفت فروشگاهش کارش خوبه اسم فروشگاهش هم cup sport بود فکر کنم زنگ زدم گفتند شمارشون عوض شده.دیگه من تهران نیستم که برم ببینم ادرسش هم عوض شده یا نه؟
خب ببین جایی که شما زندگی میکنی وضعیت حقوق و درامد بالاست و اینکه به قیمت واقعی میخرید ما اینجا باید با توجه به نرخ ارز خودمون و ارزش ریال کفش 100 دلاری رو نزدیک به 350 تومن بخریم.شما در نظر بگیر که این کفش 2 ماهه هم پاره بشه.پس ببین دوباره باید برم کفش بخرم و کلی پول بدم.من میگم این نمایندگی ها که ماشا الله لباس های درست حسابی میارند چرا کفش های درست حسابی هم نمیارند؟من خودم ادیداس مشهد الان رفتم و ازش یه ست تنیس خریدم(تیشرت و شرت) واقعا کیفیت لباسش عالی بود اما دیگه پول نداشتم که اون موقع ابان بهش 400 تومن بابت کفش تنیسش بدم.فقط هم یک مدل کفش تنیس گذاشته بود.حق انتخاب رو بسته بود در صورتی که تا دلتون بخواد کفش فوتبال پر بود.من دارم میگم کفش های درست حسابی و متنوع بیارند.همه کفش ها مثل هم نیستند و هر کفش خوبی های خودش رو داره.
در مورد سخت گیر بودن به خدا نه.من هر دفعه یمرم تنیس میام به دلیل کفش مناسب نداشتن مچ پای سمت راستم واقعا درد میکنه و انگاری داره کج میشه.نمیخوام دست دست کنم کفش بگیرم پولش هم اماده هست ولی باید 3 تا فروشگاه پدر مادر دار بشناسم بیام تهران بخرم.من که تهران ینستم بتونم یک هفته ای برم کلی جا رو بگردم که
amir k2 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول