Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
نتایج به دست آمده پس از برگزاری « روز سوم(*) و پایانی » مسابقات
دور نیمهپایانی گروه جهانی و دور پلیآف گروه جهانی و گروه
جهانی II رقابتهای ملی تنیس تیمی Fed Cup 2013 فد کاپ
RESULTS — MONDAY, APRIL 22nd, 2013
WORLD GROUP — SEMI-FINALS
ITALY *Defeated* CZECH REPUBLIC 3-1
Venue: Circolo del Tennis Palermo, Palermo, ITA (Clay – Outdoors)i
Roberta Vinci (ITA) d. Lucie Safarova (CZE) 6–3, 6(2)–7, 6–3
Flavia Pennetta/Francesca Schiavone (ITA) vs. Andrea Hlavackova/Lucie Hradecka (CZE) – (Dead Rubber) Not Played
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
WORLD GROUP — PLAY-OFFS
AUSTRALIA *Defeated* SWITZERLAND 3-1
Venue: Tennis Club Chiasso, Chiasso-Seseglio, SUI (Clay – Outdoors)i
Samantha Stosur (AUS) d. Stefanie Voegele (SUI) 6–0, 6–4
Romina Oprandi (SUI) d. Jarmila Gajdosova (AUS) 6–2, 6–3
Samantha Stosur (AUS) d. Romina Oprandi (SUI) 7–5, 6–3
Ashleigh Barty (AUS) d. Stefanie Voegele (SUI) 6–3, 6–4
Timea Bacsinszky/Amra Sadikovic (SUI) vs. Ashleigh Barty/Casey Dellacqua (AUS) – (Dead Rubber) Not Played
با نتایج به دست آمده در دور نیمه پایانی گروه جهانی، ایتالیا طی روزهای دوم و سوم نوامبر 2013 از روسیه میزبانی خواهد کرد.
همچنین با پایان برگزاری مسابقات دور Play-Off گروه جهانی، تیمهای استرالیا، آلمان، اسپانیا و ایالات متحده امریکا با پیروزی مقابل رقبا برای حضور در گروه جهانی سال 2014 به تیمهای جمهوری چک، ایتالیا، روسیه و جمهوری اسلوواکی ملحق خواهند شد.
از آن سو، تیمهای پیروز دور Play-Off گروه جهانی II یعنی آرژانتین، کانادا، فرانسه و لهستان در سال 2014 در گروه II جهانی به رقابت خواهند پرداخت. به علاوه اینکه، تیمهای بازنده در دور Play-Off گروه جهانی یعنی ژاپن، صربستان، سوئد و سوییس نیز برای سال 2014 به سقوط به دسته پایینتر در گروه II جهانی مسابقه خواهند داد.
با پایان گرفتن رقابتهای تنیس فد کاپ در گروه II منطقه اروپا/افریقا نیز در روز شنبه به میزبانی Ulcinj مونتهنگرو، تیمهای لتونی و تونس به عنوان تیمهای برنده برای سال 2014 به گروه I منطقه اروپا/افریقا صعود کردند و تیمهای بازنده یعنی استونی و یونان برای سال 2014 به منطقه III اروپا/افریقا سقوط کردند.
آیین قرعه کشی برای رقابتهای Fed Cup سال 2014 طی مراسم 2013 ITF AGM در روز چهارشنبه دهم ماه جولای امسال برگزار خواهد شد.
|