Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
نتایج به دست آمده پس از برگزاری « روز پنجـم » دور اصلی
i2013 Wimbledon Championships
GRAND SLAM (ITF)i
June 24th — July 7th, 2013
Edition: 127th
All England Lawn Tennis Club
Church Road
SW19, Wimbledon,i
London, United Kingdom
Total Prize: £22,560,000
i£1,600,000/£1,600,000
Grass / Outdoors
RESULTS — FRIDAY, JUNE 28, 2013
Ladies’ Singles — Third Round
i(15) Marion Bartoli (FRA) d. Camila Giorgi (ITA) 64 75
i(19) Carla Suárez Navarro (ESP) d. Eugenie Bouchard (CAN) 75 62
i(20) Kirsten Flipkens (BEL) d. Vesna Dolonc (SRB)i
Flavia Pennetta (ITA) d. (29) Alizé Cornet (FRA) 06 76(4) 62
Karin Knapp (ITA) d. (Q) Michelle Larcher de Brito (POR) 75 62
Suspended Due to Darkness
i(25) Ekaterina Makarova (RUS) *Leads* (8) Petra Kvitova (CZE) 36 62 21
i(17) Sloane Stephens (USA) *is Tied with* (Q) Petra Cetkovska (CZE) 76(3) 06
i(Q) Eva Birnerova (CZE) *Leads* Monica Puig (PUR) 64 21
Ladies’ Singles — Second Round
Kaia Kanepi (EST) d. (7) Angelique Kerber (GER) 36 76(6) 63
Laura Robson (GBR) d. (Q) Mariana Duque-Mariño (COL) 64 61
i(WC) Alison Riske (USA) d. Urszula Radwanska (POL) 46 63 64
Ladies’ Doubles — Second Round
i(1) Errani/Vinci (ITA/ITA) d. Grandin/Uhlirova (RSA/CZE) 62 63
i(2) Hlavackova/Hradecka (CZE/CZE) d. Cepelova/Kalashnikova (SVK/GEO) 61 61
i(5) Kops-Jones/Spears (USA/USA) d. Klemenschits/Oprandi (AUT/SUI) 61 61
Jurak/Tanasugarn (CRO/THA) d. (10) Mladenovic/Voskoboeva (FRA/KAZ) 16 76(4) 64
i(12) Barty/Dellacqua (AUS/AUS) d. Moulton-Levy/Zhang (USA/CHN) 63 62
i(13) King/Zheng (USA/CHN) d. Pironkova/Wickmayer (BUL/BEL) 61 63
McHale/Paszek (USA/AUT) d. Date-Krumm/Parra Santonja (JPN/ESP) 76(6) 26 63
Gentlemen’s Singles — Third Round
i[2] A Murray (GBR) d. [32] T Robredo (ESP) 62 64 75
i[24] J Janowicz (POL) d. [15] N Almagro (ESP) 76(6) 63 64
J Melzer (AUT) d. S Stakhovsky (UKR) 62 26 75 63
A Mannarino (FRA) d. [Q] D Brown (GER) 64 62 75
Gentlemen’s Singles — Second Round
i[4] D Ferrer (ESP) d. R Bautista Agut (ESP) 63 36 76(4) 75
i[13] T Haas (GER) d. [Q] J Wang (TPE) 63 62 75
i[26] A Dolgopolov (UKR) d. S Giraldo (COL) 64 75 63
G Zemlja (SLO) d. [29] G Dimitrov (BUL) 36 76(4) 36 64 11-9
i[28] J Chardy (FRA) d. [Q] J Struff (GER) 62 57 76(6) 76(4)i
Gentlrmen’s Doubles — Second Round
i[6] R Lindstedt (SWE)/D Nestor (CAN) d. E Schwank (ARG)/H Zeballos (ARG) 61 75 63
i[12] I Dodig (CRO)/M Melo (BRA) d. T Bednarek (POL)/M Kowalczyk (POL) 76(2) 75 64
J Cabal (COL)/R Farah (COL) d. S Ratiwatana (THA)/S Ratiwatana (THA) 36 76(5) 36 63 64
Gentlemen’s Doubles — First Round
i[1] B Bryan (USA)/M Bryan (USA) d. M Demoliner (BRA)/A Sa (BRA) 64 64 61
i[4] L Paes (IND)/R Stepanek (CZE) d. D Bracciali (ITA)/J Erlich (ISR) 76(6) 64 67(1) 64
J Levine (CAN)/V Pospisil (CAN) d. L Dlouhy (CZE)/R Ram (USA) 62 64 61
Mixed Doubles — First Round
M Knowles (BAH)/S Lisicki (GER) d. M Bhupathi (IND)/D Hantuchova (SVK) 6(2)-7(7), 6-4, 6-4
|