نمایش پست تنها
قدیمی 04-17-2015, 08:33 PM   #28
Mahdi Naji
Senior Member

آواتار Mahdi Naji

پستها: 372
سپاس: 1,361
در 368 پست 2,768 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER/Novak Djokovic/Maria Sharapova/genie bouchard/Rafa Nadal/Bryan brothers/Andy Murray/stan wawrinka/vicka Azarenka
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز مونت کارلو 2015

مونفیلس و نادال برتری خوشون رو نشون دادن
شاید بازی فردا نواک و رافا امتحان بزرگی برای رافا باشه.نواک در سطح خوبیه و امکان بردش هم بالاست اما خب طرف مقابل رافائل ناداله.
اما سال 2014 زمانی که راجر رنک 5 و 6 بود در ابتدای سال و در دبی که زمین مورد علاقه اون بود توی سمی به نواک خورد که خب البته رنک 1 بود.فکر کنم اون موقع نواک و اون رو برد برای همه جای تعجب بود و اون زمان بود که راجر برگشت و اعتماد به نفس خودش رو دوباره زیاد کرد.فردا هم بازی نواک و رافا همین رو مشخص می کنه، آیا رافا میبره و احتمالا قهرمان میشه و با اعتماد به نفس کامل به سمت مسترز های بعدی و رولند میره و یا نواک بازی با آمادگی سلطان خاک رو شکست میده و به فینال میرسه
اما در مورد بردیچ و مونفیلس، اگر مونفیلس خودش باشه به راحتی بردیچ رو میره، فردا یاد آور راند 1 رولند فکر کنم پارسال هست که مونفیلس به بردیچ خورده بود.نمی دونم به چه دلیل و در 5 ست مونفیلس برد که توی اون بازی با موبايلش از طرفدارا فیلم گرفت و این نشان گر اینه که مونفیلس حتی اگر آماده نبود و رنک پایینی داشت یا با wild card اومده بود باز تونست بردیچ که در 10 تا برتر بود رو شکست بده. به نظر من مونفیلس میاد بالا و باید منتظر رافا یا نواک باشیم
تا فردا
Mahdi Naji آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahdi Naji به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: