نمایش پست تنها
قدیمی 01-02-2010, 07:32 PM   #161
Hossein Murray
Murray's Fan

آواتار Hossein Murray

پستها: 770
سپاس: 4,607
در 706 پست 5,460 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andy Murray , Stefan Edberg , Ana Ivanovic Andy Roddick , Roger& Rafa

اولا سلام به دوستان عزیزم !
دوما تبریک به نادالی های گل انجمن !
سوم هم ابراز خوشحالی به خاطر بازی نسبتا خوب رافا و غلبه بر مهمترین رقیب سال 2009 یعنی رابین سودرلینگ ... واقعا خوشحال شدم !
2 تا نکته تو بازی امروز توجهمو نسبتا جلب کرد ... اول اینکه رافا مثل قبل حرکات موزون و ناموزون انجام نمی داد و Vamos های بلند و ابراز احساسات رافایی اصلا از خودش نشون نداد و مثل یه تنیسور کلاس بالا و خونسر بازی کرد و من بسیار از این کارش خوشم اومد !
دومین نکته هم درباره ی سبک بازی و هیت کردن توپ ها بود ... اونجور که من دریافتم اکثر پاور استروک ها و اسپین هاش تو منطقه میانی زمین بود ... کرسکورت هاشم که گویای حال بود ... خیلی ناموفق بود تو این زمینه ... یعنی برنامه رافا بر خلاف بازی های گذشته در تورنمنت های قبلی دووندن رقیب نبود و به چیزی تکیه کرد که خیلی خوب بلده . رالی ... رالی ... گاف حریف ! رابین هم که نشون داد اصلا netman خوب و قابل اعتمادی نیست و نقطه قوتش فقط حمله با ضربات محکم و سرویس های قویشه . رافا UE های خیلی کمی داشت و این هم مصداق بر اینه که برنامش خوب جواب داده و به هدفش که بردن رابین سودرلینگ بود رسیده .
Hossein Murray آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hossein Murray به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: