نمایش پست تنها
قدیمی 04-27-2010, 07:45 PM   #37
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
عزیز من اگه به رنکینگ بخوایم نگاه کنیم که همش دروغ میگه من جمله همین دل پوترو که 3 ماهه بازی نکرده و از رده ی ششم اومده چهارم!!

من نمیگم این تنیسور بدیه ولی گاهی اوقات اینقدر بالا میبرینش انگار چیکار کرده!! اینم یه تنیسور مثل دهها تنیسور نسبتا خوب دیگس مثل سونگا مثل سیلیچ و مثل خیلی های دیگه!! مثل خیلی بازیکنای دیگه که تو رنکینگ بالا اومدن و یه 4 تا نتیجه ی نسبتا خوب گرفتن و رفتن همون جائی که بهش تعلق دارن...

اگه به فینال گرند اسلم رسیدن باشه که سونگام رسیده تازه اون یه مسترزم برده ایشون چیکار کرده؟؟ مسترز برده؟؟ یه تایتل خوب برده؟؟ تونسته ثباتش رو در گرند اسلم حفظ کنه؟؟ از رولند پارسال تابحال در 3 گرند اسلم اخیر چه نتیجه ی درخور یه تنیسور درجه یک گرفته؟؟

تازه اگه بخوایم مقایسه کنیم سونگا ثباتش در گرند اسلم بمراتب بهتر از ایشون بوده!! چرا اون رو اینطوری نمی پرستید؟؟ تنها بخاطر بردی که مقابل رافا آورده و بساط قهرمانی راجر در فرنچ رو فراهم آورده؟؟
حالا کی گفت این تنیسور هایی که نام بردی بدن ؟ من واسه همشون احترام قائلم و وقتی خوبن اعتراف میکنم که خوبن . ولی شما حتی وقتی رابین خوبه قبول نمیکنید که خوبه . حرف من اینه ...
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: