نمایش پست تنها
قدیمی 01-06-2012, 01:00 AM   #216
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

زندگي نامه نويس فدرر:راجر مصدوميت كمر دارد.

نويسنده زندگي نامه راجر فدرر،رِنه استافر(Renee Stauffer) سويسي در توييتر خود اعلام كرده كه فدرر از ناحيه كمر مصدوم است.فدرر در دوحه گفت:”من مطمئن نبودم كه بتوانم در برابر آندرياس سپي بازي كنم،اين مشكل در دور دوم و در بازي با گرگا زمليا به وجود آمد.”فدرر در ادامه اضافه كرد كه”خوشبختانه فقط يك مشكل عضلاني است.”

كيهيل:لندل،شخصيت ماري را بهتر خواهد كرد.

دارن كيهيل،مربي و مفسر استراليايي

دارِن كِيهيل(Darren Cahill) به نشريه London Times گفته كه اميدوارست هنوز بتواند به اندي ماري مشاوره دهد،ولي در كار ايوان لندل دخالت نخواهد كرد.كيهيل با تيم پيشرفت بازيكن شركت آديداس همكاري مي كند و در طول فصل گذشته به ماري(يكي از بازيكنان آديداس)مشاوره مي داد.
كيهيل:”حضور يك شخصيت خوب مانند ايوان در كنار اندي مهم است.وقت آن رسيده كه آن ها يكديگر را بشناسند.من ماه گذشته در اولين ملاقات آن ها در ميامي حاضر بودم.ما سه ساعت درباره تنيس صحبت كرديم و به نظرم ايوان الهام بخش بود.اينكه او قبلا مربي گري نكرده بي ربط است.او تنيس را مي فهمد و راهي كه در دوران بازي خود رفته يك محك براي يك ورزشكار حرفه اي بوده.هيچ كس نمي داند كه شخصيت آن ها چگونه خواهد شد،ولي من در اين باره مطمئنم كه در پايان اين همكاري،چه 6 ماه باش و چه 6 سال،اندي بازيكن و شخصيت بهتري خواهد بود.”

گايدوسوا قبل از شكست سنگينش عصب كشي دندان انجام داده بود.

تنيسور استراليايي،يارميلا گايدوسوا اعتراف كرده كه يكي از دلايل شكست 6-0, 6-0 در برابر ماريون بارتولي در مسابقات جام هاپمن اين بوده كه روز قبل از بازي عمل عصب كشي دندان انجام داده است.او به خبرنگاران گفت:”چيزي كه من آموختم اينست كه روزهاي كاري بدي وجود دارند و شما نبايد روز قبل مسابقه به دندانپزشكي برويد.واضح است كه من مورد مداواي پزشكي بودم ولي اين نبايد چيزي از بازي باورنكردني ماريون كم كند و اينكه در هر حال من را شكست مي داد.”
در خبري ديگر،ليتون هيويت اعلام كرده كه آماده است و شست پايش با وجود مصدوميت در حال بهبود است.
Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
25 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: