نمایش پست تنها
قدیمی 07-17-2015, 07:54 PM   #338
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون سومین گرند اسلم فصل Wimbledon 2015

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Ahoura نمایش پست ها
این پست میتونه کاندید منطقی ترین پست سال بشه بخصوص اونجاش که میگه فدرر چون هد تو هدش از نادال عقب تره و توی رولند نزدش پس دیگه شرایط اسطوره شدن رو نداره .

در ضمن جالبه بدونید نادال هم دیگه شرایط اسطوره شدن رو نداره چون توی هد تو هد از داویدنکو عقب تره و دیگه هم فرصت جبران نداره . من واقعا نمیدونم نادال حالا که شرایط اسطوره شدن رو نداره دیگه چرا تنیس بازی میکنه ؟ مثل اینکه در جریان نیستا یکی از شرایط اسطوره شدن اینه که هد تو هد از کسی عقب نباشی ! نادال که یک تنیسور معمولی مثل داویدنکو رو توی هد تو هد عقب ننداخته چطور میتونه اسطوره بشه ؟

و از همه مهم تر نوواک راجر رو زده و فراتر از اسطورست و از اونجایی که استن نوواک رو توی استرالیا ( زمین اختصاصیش ) زده پس استن فرا فرا تر از اسطورست و از اونجا تری که گسکی استن رو در ویمبی زده پس گسکی فرا فرا فرا تر از اسطورست ، حالا هر کیم گسکی رو در گرند بعدی بزنه میتونه فرا فرا فرا فرا فرا تر از اسطوره لقب بگیره .

ها راستی اینو یادم رفت بگم ، از اونجایی که نوواک نادال رو در رولند زد پس دیگه نوواک سلطان سلطان خاک رس هست و از اونجایی هم که استن نوواک رو زد ، پس استن سلطان سلطان سلطان خاک رس شده .

من گفتم هر کی هد تو هد از یه تنیسور عقبه اسطوره نیست؟ اگه اشتباه نکنم رافا 8.6 از داویدنکو عقبه( حوصله سرچ کردن ندارم اگه اشتباه بود یه وقت گیر ندی به این آمار) ولی مثل راجر نیست هد تو هدش با رافا اینقدر افتضاح....

شما نیمخوای منظور بنده رو متوجه بشی. ای کاش بازی نواک و ماری تو رولند امسال 2روز طول نمیکشید ببینم باز واورینکا میتونست اینقدر وینر بزنه و بازی رو ببره؟؟؟؟

ترجیح میدم فعلا سکوت کنم تا زمان همه چیز رو مشخص کنه.....
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است: