نمایش پست تنها
قدیمی 07-16-2015, 07:30 PM   #334
king of spin
Senior Member

آواتار king of spin

پستها: 277
سپاس: 2,789
در 246 پست 1,074 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافائل نادال دلپوترو ،سونگا، رادیک
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون سومین گرند اسلم فصل Wimbledon 2015

قبل از هر چیز به این نکته اشاره کنم که یه سری از نکات زیر وابسته به اما و اکر هست و میتونه نادرست باشه!
1.یه سری دوستان به عملکرد فدرر توی دوران اوجش اشاره کردن که کاملا صحیح هم هست اما چند بار واسه فتح گرند اسلم رقیب اصلیشو از پیش رو برداشت؟؟؟ خب قاعدتا گفته میشه رافا ضعیف بوده که نمیتونسته به مرحله فینال برسه تا راجر شکستش بده اما واقعا همون رافای ضعیف رو راجر توی تمامی اون فینال ها میبرد؟؟؟ کافی بود رافا توی دوتاشون برنده میشد!
2. بد نیست به ویمبی 2007 اشاره کنم؛ بازی رافا توی فینال رو با بازیهای هفته اول اون مقایسه کنید؛
3. رافا اون زمان معمولا به گربه سیاهاش میباخت؛ جیمز بلیک، یوژنی، نلبندیان و فرر، چه بسا اگه این افراد رو شکست میداد بردن راجر هم دور از دسترس نبود
4. اشاره ای به فینال یو اس 2007 کنم، دو ست اول نواک چند تا ست پوینت رو به باد فنا داد؟؟؟ اگه دو ست اولو نواک میبرد چی میشد؟
5. یو اس اپن 2008؛ ماری جاده صاف کن! دوستان عزیز به نظرتون با اون روحیه راجر و باخت در ویمبی 2008، بردن رافا هم به همون اندازه واسش راحت بود؟؟
6. 12 تا از 14 گرند اسلم رافا با عبور کردن از اصلی ترین رقباش( نواک و راجر بوده) و فقط ویمبی و رولند 2010 از این قاعده مستثنی شده؛ راجر چند تاشو با عبور از رقبای اصلیش برده؟؟؟!!
راجر تنیسور بسیار بزرگ و خوبی هست اما از نظر بنده بهترین تاریخ نیست؛ اگر دوران اوج و شکوفایی هر 3نفر توی یه برهه زمانی یکسان بود و همین نتایج حاصل شده بود اون موقع من قبول داشتم که اون بهترین هست اما....
لذا مقایسه و انتخاب یک نفر به این راحتی ها نیست و خیلی سخته!

ویرایش توسط king of spin : 07-16-2015 در ساعت 07:38 PM
king of spin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی king of spin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: