نمایش پست تنها
قدیمی 09-09-2015, 05:16 PM   #13
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم US Open 2015 آزاد امریکا

نقل قول:
نوشته اصلی توسط SOROOSH_RF نمایش پست ها
سلام پاور جان چرا من نميتونم بازي ها رو از اينترنت ببينم . پيجي كه بازي رو نشون ميده باز ميشه ولي فقط اسم دو تا بازيكنا رو ميزنه ولي قسمتيش كه ويديو رو پخش ميكنه اصلا نمياد . آخرين ورژن فلش پلير هم نصب كردم
درود بر شما

دوست خوبم برای من هم همین طوره. باید چند بار اون صفحه ای که بعد از کلیک کردن روی لینک بازی باز میشه و مشکی رنگ هست و اسم بازیکنان رو نوشته را Refresh کنید تا بالاخره کادر مخصوص Player آنلاین به اصطلاح Load بشه. بعضی روزها فقط با یکی دو بار F5 زدن کیبورد کامپیوتر و یا Refresh کردن، درست می‌شه. اما بعضی روزها که وضع اینترنت ایران خرابتره، باید چندین و چند بار Refresh کرد.

دلیلش افتضاح بودن اینترنت ایرانه که Ping Time رو بالا میبره و باعث ایجاد اختلال در ارسال و دریافت Packetها میشه. من با سایت Stream Hunter قبلا در این مورد مکاتبه کردم. در جواب برام نوشتند که مشکل از سمت کاربران با IPهای اینترنت ایران هست. در ادامه نوشته بود که روزانه هزاران کاربر از سرتاسر جهان از این سایت استفاده میکنند و اگر مشکلی وجود داشت فیس بوک ما رو انتقاد باران میکردند. در حالی که چنین چیزی برای دیگر کشورها نیست و مجانی دارند انواع رشته های ورزشی رو تماشا میکنند.

من تنها به این بسنده نکردم و از دوستایی که در فرومهای خارجی تنیس دارم هم خواستم این مورد رو برام تست کنند. همگی بدون استثنا برام نوشتند که در اولین کلیک روی مسابقه، Player مخصوص آنلاین باز میشه و ویدیوی زنده رو پخش میکنه.
PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: