نمایش پست تنها
قدیمی 07-20-2012, 04:38 PM   #20
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Nima88 نمایش پست ها
با مزه شدی افشین فراموش نکن خودتونم فقط یکمی فقط یکمی فاصله داشتیدبا این اتفاق مقابل بنتو ، تنیس و کلا ورزش همینه .
در مورد جایگاه گرند اسلم بردن فکر نمیکنم در مورد کسی که هر 4 تا گرند تو کارنامه خودش داره بحثی توش باشه . دلیل نمیشه که تو ویمبلدون اونجوری باخت و الانم که به علت نا آمادگی از المپیک کنار کشید دیگه شانسی نداشته باسه . به یو اس اپن با این وضعیت زیاد امیدی نیست هر چند جنازه نادالم به سمی یو اس اپن میرسه ولی به گرنداسلمای سال بعد خیلی امیدواریم.
این اتفاق تو سال 2009 برای نادال افتاد که تو رولند به سودرلینگ باخت از ویمبلدون بعلت مصدومیت کنار کشید و در ادامه سال نتایج ضعیفی گرفت و لی سال بعدش با قدرت برگشت ، اینبار برمیگرده.

من نمیگم رافـــا شانسی نداره ، ولی دیگه شما هم اندی رو مسخره نکنیــد که در جایگاه گرنداسلم بردن نیست . در جایگاهش هست ، نزدیک هم هست . فعلا هم که آماده نشون داده ، دلـــیلی نداره بگیم شانسی نداره.
تازه به نظر من رافــا مصدومیتش به جدیت سال 2009 نیست ، نمیدونم بازم به زانوش ازین پلاسماها تزریق کرده یا بخاطر مسائل دوپینگ از المپیک انصراف داده ، ولی به نظرم بازم توی یو اس اپن خوب عمل میکنه.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط RAFA_ANA نمایش پست ها
پس پسر عمه ی من 11 تا گرنداسلم گرفته ؟؟

ببین من اصلا کاری به رافا ندارم ، من میگم نگیـــد که اندی شانسی نداره ، شانس داره ، شانسش هم خیلی کم نیست.
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: