نمایش پست تنها
قدیمی 06-17-2016, 07:45 AM   #1447
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka
پیش فرض پاسخ : مشاوره در مورد انتخاب راکت تنیس

نقل قول:
نوشته اصلی توسط apache power نمایش پست ها
سلام به همه دوستان
درخواستم را مجددا تکرار میکنم البته از یک زاویه دیگه.لطفا اساتید درباره تفاوت های سری speed و instinc توضیح نسبتا کاملی بدن.فکر میکنم سوال خیلی از دوستان هست.حتی تو سایت های خارجی همه دنبال جواب این سوال بودن و تقریبا کسی جوابی نگرفته بود.خخ.چون جواب ها یا مختصر شامل چند درصد پاور و چند درصد کنترل بود و یا مشخص بود فقط یه چیزی شنیدن و اصلا تجربه شخصی خودشون نبوده.با تشکر از سایت عالی و زحمتی که دوستان میکشن.ارادت
دوست عزیز،
همونطور که مطمئناً خودتون بهتر می دونین این دو اسم دو اسمی هستن که برای بازاریابی روی راکت ها گذاشتن و با اینکه در گذشته تفاوت های محسوس تری داشتن، ولی در حال حاضر به خاطر مدل های گوناگونی که از هر سری تولید شده، این تفاوت ها خیلی کمتر شده. مثلاً قبلاً سری پرستیژ برای بازیکن های حرفه ای و سطح بالا طراحی می شد و راکتی بود که هر کسی نمی تونست سراغش بره. اما حالا با سبک تر شدن راکت های این سری، اون ویژگی سابق رو ندارن. راکت های اکستریم هم بیشتر و بیشتر برای اسپین طراحی شدن و هنوز این ویژگیشون رو حفظ کردن. این دو سری ای هم که شما ازشون یاد کردین هم در ابتدا برای سطح متوسط طراحی شده بودن، به این معنی که توی همه ی وِیژگی ها خوب باشن اما توی هیچکدوم عالی نباشن. در این بین راکت های سری اسپید سفت تر بودن و برای بازیکن های با سطح بهتر طراحی شده بودن و راکت های اینستینکت برای بازیکن هایی که سطحشون به اندازه ی بازیکن های اسپید بالا نبود. اما اگه اشتباه نکنم در سال 2010 شرکت هد راکت های سری اینستینکت رو به اصطلاح rebrand کرد و با اسپانسر کردن بازیکن هایی مثل شاراپووا و بردیچ این راکت رو برای بازیکن های سطح متوسط به بالا ارائه داد. البته همونطور که گفتم اینجا در مورد یه راکت صحبت نمی کنیم و در هرسری راکت دست 4-5 راکت هست که با هم متفاوتن. در واقع منظور راکت هاییه که توی تبلیغ و بازاریابی بیشتر روشون مانور داده می شه. موفقیت ماری و جوکوویچ در سال های بعد هم باعث شد که راکت های سری اسپید و رادیکال هم حضور جدی تری در این کارزار تبلیغاتی پیدا کنن و تفاوتشون کمرنگ تر بشه.

ویرایش توسط mspayam : 06-18-2016 در ساعت 07:12 AM
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: