نمایش پست تنها
قدیمی 05-02-2015, 09:43 AM   #2
Mahdi Naji
Senior Member

آواتار Mahdi Naji

پستها: 372
سپاس: 1,361
در 368 پست 2,768 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER/Novak Djokovic/Maria Sharapova/genie bouchard/Rafa Nadal/Bryan brothers/Andy Murray/stan wawrinka/vicka Azarenka
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز مادرید 2015 (Mutua Madrid Open)

جالبه....حتی اگر نواک شرکت نکنه علاقه ی زیادی برای طرفدارانش وجود داره که کل کل ها رو شروع کنن.
به هر حال........نواک با اینکه به نظر من زیادی الان اعتماد به نفس داره و با توجه به اینکه پارسال هم شرکت نکرده بود می تونست مصمم تر باشه توی رنکینگ چون راجر هم اگر بتونه مادرید رو ببره یا تا فینال بره خب امتیاز های زیادی بهش تعلق میگیره و در اون طرف هم خب رم که پارسال نواک برد و مثل امسال فکر می کرد رولند هم به همین آسون می تونه ببره و خب نتونست و باز فدرر هم راند 1 باخت پارسال و باز می تونه امتیاز جمع کنه گر چه جوکو خیلی الان بهتر از راجر. نکته ای که می تونه هر بازیکنی رو امیدوار کنه برای بردن نادال توی رولند کم آوردن بدنی نادال توی امسال در مسابقات 3 از 5 بوده .
دراو ی مسابقات اومده بیرون و طبق معمول راجر دراوی سختی داره که اصلا تعجب آور نیست و نکته خوب سمی فینال با ناداله که ممکنه که ببازه ولی خب دیدن اون بازی کلی خاطره های آدم رو زنده می کنه.
کلا به نظر من گرند اسلم مهم امسال همین رولند گروس هست چون خیلی چیز ها توش ثابت میشه.اگر نوله ببره که همه ی گرند ها رو برده اگر رافا ببره که رکورد باور نکردنی 10 بار بردن یک گرند اسلم رو میزنه و اگر هم راجر ببره خب 18 گرند اسلم میشه و صد البته به رنک نامبر 1 هم نزدیک میشه ولی باید بدونم که هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست.
پیش به سوی یک هفته بازی های قشنگ که البته به نظر من بدون نوله یک کم جذابیت خودشو از دست میده ولی امیدوارم بازی های مهیجی داشته باشیم
Mahdi Naji آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahdi Naji به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: