نمایش پست تنها
قدیمی 05-18-2011, 07:54 PM   #22
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ
Thumbs up

كي ميگه جوكويچ خسته هست!مگه نه بازي نيمه نهايي با ماري در رم بود كه طول كشيد و همه گفتن فردا نوله يه جنازه هست و از اين حرفا!اما ريكاوري كاره خودشو كرد!ولي...
به نظر من قهرماني بين راجر فدرر و رافائل نادال هست...در اين بين اندي ماري هم ميتونه بخت داشته باشه و بعد از راجر دوس دارم ماري قهرمان بشه(تنها Major كه اصلا كسي فكرش نميكرد اندي تو اون شانس داشته باشه).
راجر اگه بتونه از دو تورنمنت مادريد و رم درس بگيره و اون اعتماد به نفسش رو بدست بياره،ريتم هميشگي بازيش رو در جريان تورنمنت بدست بياره ميتونه مدعي قهرماني باشه..تو اين چند سال كه راجر فينال ميومد همش با شايستگي بود...راجر خودش يه بازيكن خوبه خاكه..من مطمئنم اگه راجر بتونه ارور هاش كم كنه اولين گزينه اي هست كه ميتونه نوله رو شكست بده و از سد اين دفاع بگذره چرا كه راجر توانايي سرويس خوب،والي به موقع،اسلايس ها و دراپ هاي ويران كننده داره..تنها چيزي كه راجر بايد توجه كنه اينه كه رالي ها رو طولاني نكنه...ثبات در بازي راجر بايد وجود داشته باشه...ثبات!اميدوارم زمين و توپ ها هم يكم سرعتش زياد تر باشه چرا كه به راجر كمك ميكنه..و در آخر شكي ندارم كه يا راجر قهرمانه يا رافا!!!
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
20 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: